PSV denkt Dumfries, Madueke en Zahavi snel terug te hebben
EINDHOVEN (ANP) - De blessures die Denzel Dumfries, Noni Madueke en Eran Zahavi donderdag opliepen in de uitwedstrijd van PSV tegen Granada in de Europa League, lijken mee te vallen. Dat zei trainer Roger Schmidt vrijdag in aanloop naar de ontmoeting van zondag met sc Heerenveen in de Eredivisie. De drie blessures ontstonden allemaal na duels en hebben volgens Schmidt niet te maken met vermoeidheid. Of Dumfries, Madueke en Zahavi tegen Heerenveen al mee kunnen doen, is nog niet duidelijk.
PSV won met 1-0 van Granada en plaatste zich voor de volgende ronde van de Europa League. "We hebben tegen Granada laten zien dat we onze lessen uit de voorgaande wedstrijden in de Europa League geleerd hebben", aldus Schmidt. Het team werkte hard en we speelden goed voetbal. De 'fighting spirit' op het einde van de wedstrijd liet zien hoe goed de mentaliteit in het team is. Een van onze doelstellingen is nu bereikt. We gaan er alles aan doen om eerste in de poule te worden, maar de focus kan naar de competitie en de beker."
In de competitie heeft PSV een achterstand van 4 punten op Ajax. PSV heeft het vaak moeilijk bij Heerenveen. "Jorrit Hendrix heeft daar nog nooit gewonnen vertelde hij, dus het zal zwaar worden", vervolgde Schmidt. "Heerenveen is een goede ploeg, dat countervoetbal goed beheerst met snelle buitenspelers en een sterke spits."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
21 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
3 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
6 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
19 uur geleden