PSV denkt Dumfries, Madueke en Zahavi snel terug te hebben
EINDHOVEN (ANP) - De blessures die Denzel Dumfries, Noni Madueke en Eran Zahavi donderdag opliepen in de uitwedstrijd van PSV tegen Granada in de Europa League, lijken mee te vallen. Dat zei trainer Roger Schmidt vrijdag in aanloop naar de ontmoeting van zondag met sc Heerenveen in de Eredivisie. De drie blessures ontstonden allemaal na duels en hebben volgens Schmidt niet te maken met vermoeidheid. Of Dumfries, Madueke en Zahavi tegen Heerenveen al mee kunnen doen, is nog niet duidelijk.
PSV won met 1-0 van Granada en plaatste zich voor de volgende ronde van de Europa League. "We hebben tegen Granada laten zien dat we onze lessen uit de voorgaande wedstrijden in de Europa League geleerd hebben", aldus Schmidt. Het team werkte hard en we speelden goed voetbal. De 'fighting spirit' op het einde van de wedstrijd liet zien hoe goed de mentaliteit in het team is. Een van onze doelstellingen is nu bereikt. We gaan er alles aan doen om eerste in de poule te worden, maar de focus kan naar de competitie en de beker."
In de competitie heeft PSV een achterstand van 4 punten op Ajax. PSV heeft het vaak moeilijk bij Heerenveen. "Jorrit Hendrix heeft daar nog nooit gewonnen vertelde hij, dus het zal zwaar worden", vervolgde Schmidt. "Heerenveen is een goede ploeg, dat countervoetbal goed beheerst met snelle buitenspelers en een sterke spits."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
4 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
7 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
11 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
15 uur geleden