PSV denkt Dumfries, Madueke en Zahavi snel terug te hebben
EINDHOVEN (ANP) - De blessures die Denzel Dumfries, Noni Madueke en Eran Zahavi donderdag opliepen in de uitwedstrijd van PSV tegen Granada in de Europa League, lijken mee te vallen. Dat zei trainer Roger Schmidt vrijdag in aanloop naar de ontmoeting van zondag met sc Heerenveen in de Eredivisie. De drie blessures ontstonden allemaal na duels en hebben volgens Schmidt niet te maken met vermoeidheid. Of Dumfries, Madueke en Zahavi tegen Heerenveen al mee kunnen doen, is nog niet duidelijk.
PSV won met 1-0 van Granada en plaatste zich voor de volgende ronde van de Europa League. "We hebben tegen Granada laten zien dat we onze lessen uit de voorgaande wedstrijden in de Europa League geleerd hebben", aldus Schmidt. Het team werkte hard en we speelden goed voetbal. De 'fighting spirit' op het einde van de wedstrijd liet zien hoe goed de mentaliteit in het team is. Een van onze doelstellingen is nu bereikt. We gaan er alles aan doen om eerste in de poule te worden, maar de focus kan naar de competitie en de beker."
In de competitie heeft PSV een achterstand van 4 punten op Ajax. PSV heeft het vaak moeilijk bij Heerenveen. "Jorrit Hendrix heeft daar nog nooit gewonnen vertelde hij, dus het zal zwaar worden", vervolgde Schmidt. "Heerenveen is een goede ploeg, dat countervoetbal goed beheerst met snelle buitenspelers en een sterke spits."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente ziet de uitwedstrijd van zondag tegen Feyenoord met vertrouwen tegemoet. "We hebben de afgelopen wedstrijden steeds meer een FC Twente gezien dat speelt zoals we willen spelen. Dat willen we zondag bevestigen. Ons spel kan in bepaalde fases beter, maar de laatste duels geven ons vertrouwen. Feyenoord - FC Twente is een wedstrijd om naar uit te kijken", zegt hij op de website van FC Twente.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona-spits Robert Lewandowski is hersteld van zijn hamstringblessure en keert terug in de selectie van de Spaanse kampioen. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick op een persconferentie, een dag voor de ontmoeting met Villarreal in de Spaanse competitie. Lewandowski (37) miste de laatste twee wedstrijden vanwege hamstringklachten.
2 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Achraf Hakimi is op tijd hersteld van zijn enkelblessure om te spelen in de Afrika Cup. Dat zei de 27-jarige verdediger op een persconferentie voorafgaand aan het toernooi.
2 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
18 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
18 uur geledenLEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.
18 uur geleden