PSV-coach Schmidt verwacht terugkeer van Gakpo, Madueke en Teze
EINDHOVEN (ANP) - Coach Roger Schmidt van PSV verwacht dat hij zaterdag tegen FC Utrecht wellicht weer kan beschikken over Cody Gakpo, Noni Madueke en Jordan Teze. De inzetbaarheid van Philipp Max, die was besmet met het coronavirus, is nog onzeker.
"Cody, Noni, Jordan en Philipp trainden deze week weer mee en zijn morgen misschien ook weer inzetbaar", zei Schmidt. "Na de training van vrijdag kunnen we bepalen wat de spelers aankunnen en hoe we hen het beste in het team kunnen integreren. Maar Jordan, Cody en Noni zijn fysiek in staat op te spelen. Door het coronavirus is Max wat verzwakt geraakt. We kijken of het verstandig is om hem al in te zetten."
De PSV-coach kan in ieder geval nog niet beschikken over Eran Zahavi en Maximiliano Romero. "Ik verwacht dat Romero voor de kerst weer kan meespelen." Van Zahavi kon hij nog niet zeggen wanneer die precies terugkeert. "Waarschijnlijk niet meer dit jaar."
Schmidt verwacht een lastige wedstrijd. "FC Utrecht doet het dit seizoen goed tegen de goede ploegen in de competitie en won van Ajax en Feyenoord. Dat betekent dat wij gewaarschuwd zijn. Tegelijkertijd hebben wij in de afgelopen wedstrijden een goed niveau gehaald. We respecteren de tegenstander, maar we zijn niet bang."
Meer uit Voetbal
DAVOS (ANP/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump zal deze zomer de wereldbeker uitreiken aan de wereldkampioen na de finale van het WK voetbal. Dat zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens een paneldiscussie over het WK op het World Economic Forum in Davos.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is middenvelder Pedri een maand kwijt. De Spaanse international heeft een hamstringblessure opgelopen in de wedstrijd van woensdag tegen Slavia Praag in de Champions League.
5 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Real Madrid voert evenals vorig jaar de wereldranglijst aan van voetbalclubs met de meeste inkomsten. Bij de Spaanse voetbalclub kwam vorig seizoen bijna 1,2 miljard euro binnen, ondanks dat de club geen grote prijs won. FC Barcelona klom op de jaarlijks door Deloitte gepubliceerde Money League naar de tweede plaats met 975 miljoen euro, terwijl Bayern München de derde plaats inneemt met 861 miljoen euro.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich met een 2-0-thuiszege op Union Sint-Gillis verzekerd van een plek bij de laatste zestien in de Champions League. Bayern staat nu tweede met 18 punten en kan in de laatste speelronde, als het op bezoek gaat bij PSV in Eindhoven, niet meer buiten de top acht belanden. Dat betekent dat de ploeg van Vincent Kompany de tussenronde in februari mag overslaan en pas in maart weer in actie komt in de achtste finale.
19 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - PSV heeft in de Champions League nagelaten zich zo goed als zeker te plaatsen voor de tussenronde. De Eindhovenaren gingen kansloos onderuit bij Newcastle United (3-0) en zakten daardoor naar de 22e plaats met 8 punten. De nummers 9 tot en met 24 gaan naar de tussenronde.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Branco van den Boomen tot het einde van het seizoen aan de Franse club Angers SCO, de huidige nummer 11 van de Ligue 1. De 30-jarige middenvelder staat nog tot de zomer van 2027 onder contract in Amsterdam.
21 uur geledenISTANBUL (ANP) - Atlético Madrid heeft in de voorlaatste speelronde in het hoofdtoernooi van de Champions League gelijkgespeeld bij Galatasaray (1-1). De ploeg van Diego Simeone kwam na vier minuten op voorsprong via een kopbal van Giuliano Simeone, de zoon van de trainer. Maar de nummer 1 van Turkije kwam een kwartier later op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Marcos Llorente. Atlético staat voorlopig op plek 8, maar later op woensdag komt een aantal ploegen nog in actie. Galatasaray heeft nu 10 punten en staat voorlopig 16e.
21 uur geleden