PSV-coach Schmidt verwacht terugkeer van Gakpo, Madueke en Teze
EINDHOVEN (ANP) - Coach Roger Schmidt van PSV verwacht dat hij zaterdag tegen FC Utrecht wellicht weer kan beschikken over Cody Gakpo, Noni Madueke en Jordan Teze. De inzetbaarheid van Philipp Max, die was besmet met het coronavirus, is nog onzeker.
"Cody, Noni, Jordan en Philipp trainden deze week weer mee en zijn morgen misschien ook weer inzetbaar", zei Schmidt. "Na de training van vrijdag kunnen we bepalen wat de spelers aankunnen en hoe we hen het beste in het team kunnen integreren. Maar Jordan, Cody en Noni zijn fysiek in staat op te spelen. Door het coronavirus is Max wat verzwakt geraakt. We kijken of het verstandig is om hem al in te zetten."
De PSV-coach kan in ieder geval nog niet beschikken over Eran Zahavi en Maximiliano Romero. "Ik verwacht dat Romero voor de kerst weer kan meespelen." Van Zahavi kon hij nog niet zeggen wanneer die precies terugkeert. "Waarschijnlijk niet meer dit jaar."
Schmidt verwacht een lastige wedstrijd. "FC Utrecht doet het dit seizoen goed tegen de goede ploegen in de competitie en won van Ajax en Feyenoord. Dat betekent dat wij gewaarschuwd zijn. Tegelijkertijd hebben wij in de afgelopen wedstrijden een goed niveau gehaald. We respecteren de tegenstander, maar we zijn niet bang."
Meer uit Voetbal
OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.
15 minuten geledenLONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.
23 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bart Verbruggen is de eerste doelman van het Nederlands elftal voor het WK. Dat zei Ronald Koeman tijdens zijn persconferentie voor de oefeninterland van woensdag tegen Algerije in De Kuip. De bondscoach gaf nog niet prijs wie zijn tweede keeper is voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Robin Roefs en Mark Flekken zijn de andere doelmannen in de WK-selectie van Oranje.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Mats Wieffer begint woensdagavond met het Nederlands elftal aan de oefenwedstrijd tegen Algerije in De Kuip. Hij vervangt de geschorste Denzel Dumfries. Jurriën Timber, rechterverdediger van Arsenal, ontbreekt nog bij Oranje en sluit donderdag aan bij de nationale ploeg.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.
5 uur geleden