PSV-coach Schmidt verwacht terugkeer van Gakpo, Madueke en Teze
EINDHOVEN (ANP) - Coach Roger Schmidt van PSV verwacht dat hij zaterdag tegen FC Utrecht wellicht weer kan beschikken over Cody Gakpo, Noni Madueke en Jordan Teze. De inzetbaarheid van Philipp Max, die was besmet met het coronavirus, is nog onzeker.
"Cody, Noni, Jordan en Philipp trainden deze week weer mee en zijn morgen misschien ook weer inzetbaar", zei Schmidt. "Na de training van vrijdag kunnen we bepalen wat de spelers aankunnen en hoe we hen het beste in het team kunnen integreren. Maar Jordan, Cody en Noni zijn fysiek in staat op te spelen. Door het coronavirus is Max wat verzwakt geraakt. We kijken of het verstandig is om hem al in te zetten."
De PSV-coach kan in ieder geval nog niet beschikken over Eran Zahavi en Maximiliano Romero. "Ik verwacht dat Romero voor de kerst weer kan meespelen." Van Zahavi kon hij nog niet zeggen wanneer die precies terugkeert. "Waarschijnlijk niet meer dit jaar."
Schmidt verwacht een lastige wedstrijd. "FC Utrecht doet het dit seizoen goed tegen de goede ploegen in de competitie en won van Ajax en Feyenoord. Dat betekent dat wij gewaarschuwd zijn. Tegelijkertijd hebben wij in de afgelopen wedstrijden een goed niveau gehaald. We respecteren de tegenstander, maar we zijn niet bang."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
16 minuten geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
54 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
3 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
3 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 dag geledenRABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.
1 dag geleden