Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV boekt ondanks vele afwezigen tegen Vitesse derde zege op rij

PSV boekt ondanks vele afwezigen tegen Vitesse derde zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de strijd om de bovenste plekken in de Eredivisie geen fout gemaakt. De eerste wedstrijd na de interlandperiode, tegen Vitesse, leverde een vrij duidelijke zege op: 2-0. De overwinning zorgde voor opluchting bij de Eindhovenaren, die vanwege blessures nog altijd een behoorlijk aantal spelers misten.

PSV speelde een sterke eerste helft en gaf Vitesse geen kans. Het overwicht werd in het eerste half uur uitgedrukt in twee doelpunten, twee mooie bovendien.

In de 19e minuut stond Ibrahim Sangaré op de juiste plaats om een afgeslagen bal hard wegdraaiend achter doelman Markus Schubert te schieten. De tweede treffer was nog fraaier. De Braziliaanse spits Carlos Vinícius legde de bal met zijn hoofd terug op Bruma. De Portugees schoot de bal vanuit de lucht fraai binnen. Voor de vaak bekritiseerde Bruma betekende het zijn vijfde treffer van dit seizoen in de Eredivisie.

Duel in balans

Voor Vitesse was de eerste helft een tegenvaller. De Arnhemmers waren met vier overwinningen in de laatste vijf competitieduels met het nodige vertrouwen naar het, vanwege de nieuwste coronamaatregelen, lege Philips-stadion gekomen.

Na rust was het duel meer in balans. PSV'er Mario Götze schoot de bal in de 58e minuut tegen de paal. De Brabanders speelden vrij zakelijk en lieten de spanning niet meer in het duel terugkeren. Het was voor doelman Joël Drommel de eerste keer sinds 11 september, tegen AZ, dat hij in de Eredivisie de nul hield.

Europa League

Trainer Roger Schmidt heeft goede hoop dat op korte termijn spelers in zijn selectie terugkeren. Linkerverdediger Philipp Max ontbrak zaterdag vanwege het coronavirus. Cody Gakpo en Jordan Teze trainen na blessures inmiddels weer individueel en sluiten vermoedelijk snel aan bij de groep. Noni Madueke heeft nog wat langer nodig en spits Eran Zahavi komt dit jaar sowieso niet meer in actie.

PSV gaat volgende weekeinde op bezoek bij sc Heerenveen, maar speelt donderdag in de Europa League eerst de belangrijke thuiswedstrijd tegen Sturm Graz. De Eindhovenaren moeten winnen om kansrijk te blijven voor een plek in de volgende ronde.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

12 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

12 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

12 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

15 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

15 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

15 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

16 uur geleden