PSV behaalt in Europa League kostbare zege op PAOK
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Europa League een belangrijke overwinning behaald. De Eindhovenaren versloegen PAOK Saloniki met 3-2 en stegen daardoor in groep E van de derde naar de tweede plaats.
PSV startte slecht en stond door doelpunten van Fernando Varela en Christos Tzolis na 13 minuten al met 2-0 achter. Cody Gakpo zorgde al snel voor de aansluitingstreffer en kort na rust sloeg PSV in korte tijd twee keer toe. Noni Madueke maakte in de 51e minuut gelijk en de 3-2 kwam in de 53e minuut op naam van Donyell Malen.
PSV heeft na vier speelronden 6 punten, PAOK is nu derde met 5 punten. Volgende week speelt PSV in de voorlaatste speelronde tegen koploper Granada. Hekkensluiter Omonia Nicosia is weer een week later de laatste tegenstander voor het elftal van trainer Roger Schmidt. De nummers 1 en 2 gaan door naar de volgende ronde.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.
1 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
21 uur geleden