PSV behaalt in Europa League kostbare zege op PAOK
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Europa League een belangrijke overwinning behaald. De Eindhovenaren versloegen PAOK Saloniki met 3-2 en stegen daardoor in groep E van de derde naar de tweede plaats.
PSV startte slecht en stond door doelpunten van Fernando Varela en Christos Tzolis na 13 minuten al met 2-0 achter. Cody Gakpo zorgde al snel voor de aansluitingstreffer en kort na rust sloeg PSV in korte tijd twee keer toe. Noni Madueke maakte in de 51e minuut gelijk en de 3-2 kwam in de 53e minuut op naam van Donyell Malen.
PSV heeft na vier speelronden 6 punten, PAOK is nu derde met 5 punten. Volgende week speelt PSV in de voorlaatste speelronde tegen koploper Granada. Hekkensluiter Omonia Nicosia is weer een week later de laatste tegenstander voor het elftal van trainer Roger Schmidt. De nummers 1 en 2 gaan door naar de volgende ronde.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.
55 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.
5 uur geleden