PSV behaalt in Europa League kostbare zege op PAOK
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Europa League een belangrijke overwinning behaald. De Eindhovenaren versloegen PAOK Saloniki met 3-2 en stegen daardoor in groep E van de derde naar de tweede plaats.
PSV startte slecht en stond door doelpunten van Fernando Varela en Christos Tzolis na 13 minuten al met 2-0 achter. Cody Gakpo zorgde al snel voor de aansluitingstreffer en kort na rust sloeg PSV in korte tijd twee keer toe. Noni Madueke maakte in de 51e minuut gelijk en de 3-2 kwam in de 53e minuut op naam van Donyell Malen.
PSV heeft na vier speelronden 6 punten, PAOK is nu derde met 5 punten. Volgende week speelt PSV in de voorlaatste speelronde tegen koploper Granada. Hekkensluiter Omonia Nicosia is weer een week later de laatste tegenstander voor het elftal van trainer Roger Schmidt. De nummers 1 en 2 gaan door naar de volgende ronde.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
14 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
15 uur geleden