Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-aanvoerder Dumfries: verdiende zege, maar wel billenknijpen

PSV-aanvoerder Dumfries: verdiende zege, maar wel billenknijpen

EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Denzel Dumfries gaf na de benauwde thuiszege tegen FC Utrecht (2-1) grif toe dat het spannend was in de slotfase. "Ja, het was zeker billenknijpen in de tweede helft, maar ik denk dat we goed hebben gestreden en de overwinning verdiend over de streep hebben getrokken", liet hij weten bij FOX Sports.

PSV leidde bij de rust met 2-0 dankzij fraaie treffers van Donyell Malen en Mohamed Ihattaren. Na de pauze verloor de gemakzuchtige thuisclub de controle over de wedstrijd, maar dankzij doelman Yvon Mvogo en wat geluk bleef de Brabantse ploeg overeind.

"Nee, we kwamen er in de tweede helft bijna niet meer uit", beaamde Dumfries. "Maar dan moet je het compact houden en vertrouwen op elkaar in verdedigend opzicht. Dat hebben we na de rust goed gedaan."

PSV-trainer Roger Schmidt wisselde ook tegen FC Utrecht na de pauze enkele bepalende spelers (Götze, Ihattaren, Malen en Max). Dat deed hij vorige week in en tegen Heerenveen ook en toen liep het minder goed af, al viel de Brabantse gelijkmaker van invaller Joël Piroe nog wel in de extra tijd (2-2). "De trainer is eindverantwoordelijk, hij moet de beslissingen nemen en in mijn ogen doet hij dat gewoon goed", concludeerde Dumfries.

Meer uit Voetbal

WK-selectie Iran heeft visa voor Mexico binnen

TEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.

1 uur geleden
WK-debutant Wieffer had Oranje al even uit zijn hoofd gezet

ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.

7 uur geleden
Teleurgestelde Koeman: we gingen steeds slordiger spelen

ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."

11 uur geleden
De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

15 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

15 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

15 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

16 uur geleden