PSV-aanvoerder De Jong en ploeggenoten hebben Teze vergeven
EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Luuk de Jong ging na de 5-1-zege op RKC Waalwijk in op ploeggenoot Jordan Teze, die door een mogelijke transfer naar AS Monaco aanvankelijk niet in actie wilde komen in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen. Daar kwam hij later op terug. Teze viel tegen RKC na rust in.
"Hij heeft zijn excuses aangeboden en wij hebben hem vergeven", zei De Jong tegen ESPN. "Jordan is een jongen van de club. Hij heeft gezegd alles voor het team te geven." De Jong merkte ook op dat Teze bij zijn entree en ook tijdens de wedstrijd door een deel van de fans werd uitgefloten. "Dat heb je altijd, maar gelukkig is het uiteindelijk goedgekomen."
Over de wedstrijd tegen RKC kon hij kort zijn, al weet De Jong dat er ruimte is voor verbetering. "We begonnen niet goed, maar we hebben voldoende kwaliteiten om er doorheen te spelen. Na de 3-0 weet je dat het gespeeld is. Toch geven we nog te veel weg."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
1 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
11 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
12 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
15 uur geleden