Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-aanvoerder De Jong en ploeggenoten hebben Teze vergeven

PSV-aanvoerder De Jong en ploeggenoten hebben Teze vergeven

EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Luuk de Jong ging na de 5-1-zege op RKC Waalwijk in op ploeggenoot Jordan Teze, die door een mogelijke transfer naar AS Monaco aanvankelijk niet in actie wilde komen in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen. Daar kwam hij later op terug. Teze viel tegen RKC na rust in.

"Hij heeft zijn excuses aangeboden en wij hebben hem vergeven", zei De Jong tegen ESPN. "Jordan is een jongen van de club. Hij heeft gezegd alles voor het team te geven." De Jong merkte ook op dat Teze bij zijn entree en ook tijdens de wedstrijd door een deel van de fans werd uitgefloten. "Dat heb je altijd, maar gelukkig is het uiteindelijk goedgekomen."

Over de wedstrijd tegen RKC kon hij kort zijn, al weet De Jong dat er ruimte is voor verbetering. "We begonnen niet goed, maar we hebben voldoende kwaliteiten om er doorheen te spelen. Na de 3-0 weet je dat het gespeeld is. Toch geven we nog te veel weg."

Meer uit Voetbal

Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

1 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

1 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

4 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

6 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

7 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

8 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

8 uur geleden