PSV-aanvoerder De Jong en ploeggenoten hebben Teze vergeven
EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Luuk de Jong ging na de 5-1-zege op RKC Waalwijk in op ploeggenoot Jordan Teze, die door een mogelijke transfer naar AS Monaco aanvankelijk niet in actie wilde komen in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen. Daar kwam hij later op terug. Teze viel tegen RKC na rust in.
"Hij heeft zijn excuses aangeboden en wij hebben hem vergeven", zei De Jong tegen ESPN. "Jordan is een jongen van de club. Hij heeft gezegd alles voor het team te geven." De Jong merkte ook op dat Teze bij zijn entree en ook tijdens de wedstrijd door een deel van de fans werd uitgefloten. "Dat heb je altijd, maar gelukkig is het uiteindelijk goedgekomen."
Over de wedstrijd tegen RKC kon hij kort zijn, al weet De Jong dat er ruimte is voor verbetering. "We begonnen niet goed, maar we hebben voldoende kwaliteiten om er doorheen te spelen. Na de 3-0 weet je dat het gespeeld is. Toch geven we nog te veel weg."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
12 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
13 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.
46 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Trainer Álvaro Arbeloa van Real Madrid heeft bevestigd dat hij na het seizoen vertrekt als coach van de nummer 2 van Spanje. De 43-jarige oud-speler verving begin dit jaar Xabi Alonso, maar heeft de topclub niet aan succes kunnen helpen. "Ja", antwoordde de Spanjaard op de vraag of hij kon bevestigen dat hij volgend seizoen niet meer de coach van de club is.
51 minuten geledenLONDEN (ANP) - Bondscoach Thomas Tuchel gaat met Engeland zonder bekende spelers als Harry Maguire, Phil Foden, Cole Palmer en Trent Alexander-Arnold naar het WK voetbal. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. Oud-Ajacied Jordan Henderson en voormalig PSV'er Noni Madueke behoren wel tot de selectie van 26 spelers van Engeland. Verder rekent Tuchel op sterspelers Harry Kane, Jude Bellingham en Declan Rice.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Supporters van Willem II mogen zaterdag alsnog aanwezig zijn bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie bij FC Volendam. Eerder besloot de gemeente Edam-Volendam om de uitfans te weren na ongeregeldheden bij de laatste wedstrijd van FC Volendam.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt De Kuip in eigen handen. De Rotterdamse voetbalclub, Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) hebben daar overeenstemming over bereikt. Dat heeft Feyenoord op de website bekendgemaakt.
1 uur geleden