PSV-aanvoerder De Jong en ploeggenoten hebben Teze vergeven
EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Luuk de Jong ging na de 5-1-zege op RKC Waalwijk in op ploeggenoot Jordan Teze, die door een mogelijke transfer naar AS Monaco aanvankelijk niet in actie wilde komen in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen. Daar kwam hij later op terug. Teze viel tegen RKC na rust in.
"Hij heeft zijn excuses aangeboden en wij hebben hem vergeven", zei De Jong tegen ESPN. "Jordan is een jongen van de club. Hij heeft gezegd alles voor het team te geven." De Jong merkte ook op dat Teze bij zijn entree en ook tijdens de wedstrijd door een deel van de fans werd uitgefloten. "Dat heb je altijd, maar gelukkig is het uiteindelijk goedgekomen."
Over de wedstrijd tegen RKC kon hij kort zijn, al weet De Jong dat er ruimte is voor verbetering. "We begonnen niet goed, maar we hebben voldoende kwaliteiten om er doorheen te spelen. Na de 3-0 weet je dat het gespeeld is. Toch geven we nog te veel weg."
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse reageert verheugd op het advies van de advocaat-generaal, die vrijdag oordeelde dat de Arnhemse club haar proflicentie vorig jaar terecht terugkreeg. "Wij ervaren dit als een belangrijk juridisch signaal en blijven ons met dezelfde vastberadenheid inzetten voor een definitieve bestendiging van de toekomst van onze club", reageert Claudia Lap, voorzitter van de raad van commissarissen, in een persbericht van Vitesse.
4 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de proflicentie behouden. Dat heeft de advocaat-generaal vrijdag geconcludeerd over een arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies van de advocaat-generaal neemt de Hoge Raad later een beslissing.
23 minuten geledenSAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
11 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
12 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.
12 uur geledenVANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.
17 uur geleden