PSV-aanvaller Zahavi: ik dank God dat ik zo'n vrouw heb
EINDHOVEN (ANP) - Eran Zahavi beleefde donderdag een emotionele dag. De Israëlische spits nam in de thuiswedstrijd van PSV tegen PEC Zwolle (4-2) de vierde treffer voor zijn rekening, vier dagen nadat zijn woning in Amsterdam was overvallen. Zahavi was toen zelf niet thuis, maar zijn vrouw en kinderen wel. Zij beleefden angstige momenten.
"Het was heel moeilijk, zeker voor mijn familie. Maar het leven gaat verder", zei Zahavi na afloop van de wedstrijd tijdens een persconferentie in het Philips Stadion. "Mijn vrouw en ik hebben besloten om weer snel terug naar het normale even te gaan en die steun heeft mijn vrouw me ook gegeven. Ik dank God dat ik zo'n vrouw heb en ook de steun van de club en de spelers was heel fijn. De buren hebben bloemen gebracht en snoepjes voor mijn kinderen. Ik ben heel blij dat ik vandaag voor mijn familie in het stadion heb kunnen scoren."
Zahavi klonk strijdbaar. "Ik ga niet wegrennen van mijn huis, van de club en van mijn contract hier. De overvallers bepalen niet mijn leven."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
9 uur geleden