Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-aanvaller Zahavi: ik dank God dat ik zo'n vrouw heb

PSV-aanvaller Zahavi: ik dank God dat ik zo'n vrouw heb

EINDHOVEN (ANP) - Eran Zahavi beleefde donderdag een emotionele dag. De Israëlische spits nam in de thuiswedstrijd van PSV tegen PEC Zwolle (4-2) de vierde treffer voor zijn rekening, vier dagen nadat zijn woning in Amsterdam was overvallen. Zahavi was toen zelf niet thuis, maar zijn vrouw en kinderen wel. Zij beleefden angstige momenten.

"Het was heel moeilijk, zeker voor mijn familie. Maar het leven gaat verder", zei Zahavi na afloop van de wedstrijd tijdens een persconferentie in het Philips Stadion. "Mijn vrouw en ik hebben besloten om weer snel terug naar het normale even te gaan en die steun heeft mijn vrouw me ook gegeven. Ik dank God dat ik zo'n vrouw heb en ook de steun van de club en de spelers was heel fijn. De buren hebben bloemen gebracht en snoepjes voor mijn kinderen. Ik ben heel blij dat ik vandaag voor mijn familie in het stadion heb kunnen scoren."

Zahavi klonk strijdbaar. "Ik ga niet wegrennen van mijn huis, van de club en van mijn contract hier. De overvallers bepalen niet mijn leven."

Meer uit Voetbal

Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

4 uur geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

4 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

14 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

15 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

16 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

17 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

17 uur geleden