PSV-aanvaller Zahavi: ik dank God dat ik zo'n vrouw heb
EINDHOVEN (ANP) - Eran Zahavi beleefde donderdag een emotionele dag. De Israëlische spits nam in de thuiswedstrijd van PSV tegen PEC Zwolle (4-2) de vierde treffer voor zijn rekening, vier dagen nadat zijn woning in Amsterdam was overvallen. Zahavi was toen zelf niet thuis, maar zijn vrouw en kinderen wel. Zij beleefden angstige momenten.
"Het was heel moeilijk, zeker voor mijn familie. Maar het leven gaat verder", zei Zahavi na afloop van de wedstrijd tijdens een persconferentie in het Philips Stadion. "Mijn vrouw en ik hebben besloten om weer snel terug naar het normale even te gaan en die steun heeft mijn vrouw me ook gegeven. Ik dank God dat ik zo'n vrouw heb en ook de steun van de club en de spelers was heel fijn. De buren hebben bloemen gebracht en snoepjes voor mijn kinderen. Ik ben heel blij dat ik vandaag voor mijn familie in het stadion heb kunnen scoren."
Zahavi klonk strijdbaar. "Ik ga niet wegrennen van mijn huis, van de club en van mijn contract hier. De overvallers bepalen niet mijn leven."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
16 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
20 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
20 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geleden