PSG zonder uitfans naar Nantes door risico op ongeregeldheden
PARIJS (ANP/BELGA) - Paris Saint-Germain mag zaterdag geen supporters meenemen naar het uitduel met Nantes in het Stade de la Beaujoire. Het Franse ministerie van Binnenlandse Zaken nam deze beslissing een dag voor de competitiewedstrijd door een "reëel en ernstig risico op ongeregeldheden tussen de fans van beide clubs".
De uitwedstrijden van PSG zijn volgens de verklaring van het ministerie "herhaaldelijk een bron van verstoringen van de openbare orde door gewelddadig gedrag van ultrasupporters. Dit gedrag wordt vaak overgenomen door de thuisfans in en rond het Stade de la Beaujoire".
De wedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Nantes in Parijs (2-1) was in december een van de vijf wedstrijden in de vijftiende speelronde waarbij evenmin uitsupporters toegestaan waren.
Paris Saint-Germain is de koploper van Frankrijk, Nantes staat op de twaalfde plaats.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
40 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
46 minuten geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
6 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
7 uur geleden