PSG zonder uitfans naar Nantes door risico op ongeregeldheden
PARIJS (ANP/BELGA) - Paris Saint-Germain mag zaterdag geen supporters meenemen naar het uitduel met Nantes in het Stade de la Beaujoire. Het Franse ministerie van Binnenlandse Zaken nam deze beslissing een dag voor de competitiewedstrijd door een "reëel en ernstig risico op ongeregeldheden tussen de fans van beide clubs".
De uitwedstrijden van PSG zijn volgens de verklaring van het ministerie "herhaaldelijk een bron van verstoringen van de openbare orde door gewelddadig gedrag van ultrasupporters. Dit gedrag wordt vaak overgenomen door de thuisfans in en rond het Stade de la Beaujoire".
De wedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Nantes in Parijs (2-1) was in december een van de vijf wedstrijden in de vijftiende speelronde waarbij evenmin uitsupporters toegestaan waren.
Paris Saint-Germain is de koploper van Frankrijk, Nantes staat op de twaalfde plaats.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
10 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
13 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
13 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
15 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
15 uur geleden