Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG wint bij Maccabi, Benfica verslaat Juventus

PSG wint bij Maccabi, Benfica verslaat Juventus

HAIFA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Champions League gewonnen. De Franse landskampioen won met 2-1 bij Maccabi Haifa in Israël. Ook Benfica won zijn tweede wedstrijd. Juventus werd in Turijn met 2-1 verslagen.

Voormalig FC-Twente-speler Tjaronn Chery zette Maccabi Haifa in de 24e minuut op voorsprong tegen het sterrenteam van coach Christophe Galtier, waar Neymar, Kulian Mbappé en Lionel Messi allen een basisplaats hadden.

Messi maakte nog voor de rust gelijk op aangeven van Mbappé. In de tweede helft bezorgde Mbappé, die op zijn beurt door Messi de diepte in was gestuurd, PSG met een bekeken schot de voorsprong. Neymar bepaalde de eindstand op 1-3.

Na de zege op Maccabi versloeg Benfica in Turijn ook Juventus. De Portugezen van coach Roger Schmidt kwamen nog wel vroeg in de wedstrijd op achterstand. Voormalig Ajacied Arek Milik scoorde al in de 4e minuut voor Juventus. Vlak voor de rust kwam Benfica op gelijke hoogte uit een strafschop, nadat Fabio Miretti op de voet van Gonçalo Ramos was gaan staan. João Mário schoot vanaf elf meter binnen. In de tweede helft bezorgde een andere oud-speler van Ajax, David Neres, Benfica uit de rebound de winst: 2-1.

Meer uit Voetbal

Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

6 minuten geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

12 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

12 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

13 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

15 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

16 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

17 uur geleden