PSG wint bij Maccabi, Benfica verslaat Juventus
HAIFA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Champions League gewonnen. De Franse landskampioen won met 2-1 bij Maccabi Haifa in Israël. Ook Benfica won zijn tweede wedstrijd. Juventus werd in Turijn met 2-1 verslagen.
Voormalig FC-Twente-speler Tjaronn Chery zette Maccabi Haifa in de 24e minuut op voorsprong tegen het sterrenteam van coach Christophe Galtier, waar Neymar, Kulian Mbappé en Lionel Messi allen een basisplaats hadden.
Messi maakte nog voor de rust gelijk op aangeven van Mbappé. In de tweede helft bezorgde Mbappé, die op zijn beurt door Messi de diepte in was gestuurd, PSG met een bekeken schot de voorsprong. Neymar bepaalde de eindstand op 1-3.
Na de zege op Maccabi versloeg Benfica in Turijn ook Juventus. De Portugezen van coach Roger Schmidt kwamen nog wel vroeg in de wedstrijd op achterstand. Voormalig Ajacied Arek Milik scoorde al in de 4e minuut voor Juventus. Vlak voor de rust kwam Benfica op gelijke hoogte uit een strafschop, nadat Fabio Miretti op de voet van Gonçalo Ramos was gaan staan. João Mário schoot vanaf elf meter binnen. In de tweede helft bezorgde een andere oud-speler van Ajax, David Neres, Benfica uit de rebound de winst: 2-1.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
18 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
21 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
22 uur geleden