Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG wil onderzoek naar racisme tegen Neymar

PSG wil onderzoek naar racisme tegen Neymar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain zegt de in opspraak geraakte voetballer Neymar volledig te steunen en wil zo snel mogelijk een onderzoek naar vermeend racisme tegen de sterspeler uit Brazilië. Dat verklaarde de kampioen van Frankrijk naar aanleiding van de rode kaart die Neymar zondag kreeg in het duel met Olympique Marseille. Nog vier andere spelers werden bij het opstootje uit het veld gestuurd. Olympique won met 1-0.

De aanvaller van PSG beschuldigt de Spaanse voetballer Alvaro Gonzalez ervan hem een 'aap' te hebben genoemd, nadat hij van het veld was gestuurd in blessuretijd omdat hij de verdediger van Marseille op zijn achterhoofd had geslagen.

"Wij rekenen er op dat de disciplinaire commissie van de Franse voetbalbond dit tot op de bodem uitzoekt", aldus PSG in een reactie. "Uiteraard zullen wij daar alle medewerking aan verlenen. In het voetbal en in onze maatschappij is geen plaats voor racisme. Dat dragen we op allerlei manieren uit. Laten we daar dan ook naar handelen."

Ook Marseille reageerde. "Onze speler Alvaro Gonzalez is geen racist. Iedereen die met hem heeft gewerkt en/of gespeeld weet dat. Hij heeft daarom onze volledige steun. Dat neemt niet weg dat ook wij een onderzoek naar alle gebeurtenissen toejuichen en dat we vanzelfsprekend onze medewerking zullen verlenen."

Meer uit Voetbal

Trainer Slot wil eerst terug naar top 4 met zwalkend Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.

1 uur geleden
PSV nog zonder Perisic tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.

2 uur geleden
Aangifte om vuurwerk Ajax, 10 tot 15 verdachten geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.

3 uur geleden
Turkse voetballers opgepakt in onderzoek naar gokschandaal

ISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.

4 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder Min en Van den Berg na operaties

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.

4 uur geleden
Manchester United laat zege glippen tegen West Ham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

16 uur geleden
De Graafschap wint zonder fans in Arnhem van Vitesse

ARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.

16 uur geleden