PSG weigert 55 miljoen euro te betalen aan Mbappé
PARIJS (ANP) - De Franse voetbalcompetitie (LFP) heeft volgens het Franse persbureau AFP Paris Saint-Germain bevolen om 55 miljoen euro aan achterstallige betalingen over te maken naar Kylian Mbappé. De naar Real Madrid vertrokken sterspeler was eerder naar de juridische commissie van de LFP gestapt om zijn gelijk te halen. PSG weigert echter te betalen.
Het zou volgens Mbappé onder meer gaan om onbetaalde bonussen en zijn laatste drie maanden salaris. PSG is van mening dat de 25-jarige Franse international er in augustus 2023 mee heeft ingestemd om afstand te doen van het bedrag.
De club heeft aan AFP laten weten dat het niet van plan is om de 55 miljoen te betalen. Mbappé zal volgens PSG naar de rechter moeten stappen als hij recht denkt te hebben op het bedrag.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
4 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
15 uur geleden