
PSG speelt gelijk tegen Ronaldo's Al-Nassr
OSAKA (ANP) - De vriendschappelijke wedstrijd tussen Paris Saint-Germain en het Al-Nassr van Cristiano Ronaldo is in een doelpuntloos gelijkspel geëindigd. Het was de eerste van drie oefenduels van de Franse kampioen in Japan.
Ronaldo begon bij de club uit Saudi-Arabië in de basis. De Portugese sterspeler werd na 66 minuten gewisseld. Bij Paris Saint-Germain ontbrak Kylian Mbappé, die door de nieuwe trainer Luis Enrique niet werd meegenomen naar Japan. Volgens het Franse persbureau AFP mag de club Al Hilal uit Saudi-Arabië praten met de Fransman over een transfer. Ook Neymar kwam niet in actie bij PSG. De Braziliaan is op de weg terug van een knieblessure.
Paris Saint-Germain speelt vrijdag tegen Cerezo Osaka, waarna de ploeg dinsdag Internazionale treft in Tokio. Al-Nassr speelt donderdag in Osaka tegen Inter.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond de rode kaart die zijn aanvaller Anis Hadj Moussa in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0) kreeg niet terecht. Dat zei hij na afloop in een interview met ESPN.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de vierde competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. De Rotterdammers hadden in De Kuip aan een doelpunt van Anis Hadj Moussa genoeg om sc Heerenveen te verslaan: 1-0. Beide teams speelden een deel van de tweede helft met tien man na rode kaarten voor Hadj Moussa (57e minuut) en Hristiyan Petrov (72e minuut). De tweede helft telde veertien minuten blessuretijd, onder meer omdat het broekje van scheidsrechter Robin Hensgens stuk was en hij in de kleedkamer een nieuwe moest halen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft na het vertrek van trainer Joseph Oosting nog geen klinkend resultaat behaald. De Enschedese voetbalclub speelde zaterdagavond in de eigen Grolsch Veste met 2-2 gelijk tegen NAC Breda. FC Twente heeft 4 punten na vijf wedstrijden en staat op de veertiende plaats van de Eredivisie. NAC staat een plek lager.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Peter Bosz had even nodig om op adem te komen na de spectaculaire wedstrijd tussen NEC en PSV in de Eredivisie (3-5). "Ik ben nog niet helemaal bijgekomen", sprak de trainer van PSV met een lach voor de camera van ESPN.
14 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste competitiezege van het seizoen behaald. Het elftal van Melvin Boel won in de Adelaarshorst met 3-0 van FC Volendam. Go Ahead Eagles heeft nu 6 punten uit vijf wedstrijden. FC Volendam blijft op 4 punten staan en is de ongeslagen status kwijt.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman was blij dat de uitwedstrijd tegen NEC (3-5) er zaterdagavond op zat. "Ik snap dat dit op tv er erg leuk uitziet, maar in het veld is dat helemaal niet zo. Dit had niets met voetbal te maken", vertelde de middenvelder aan ESPN.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - PSV heeft in een vermakelijk en spectaculair duel afgerekend met NEC. De regerend landskampioen zegevierde in Nijmegen met 5-3. Beide elftallen hadden nog veel vaker kunnen scoren.
14 uur geleden