PSG herstelt zich niet in duel met vijf rode kaarten
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zich niet kunnen herstellen van de slechte start van het seizoen. De regerend landkampioen leed ook in de tweede speelronde een nederlaag; Olympique Marseille was in Parijs in een duel met maar liefst vijf rode kaarten met 1-0 te sterk.
Florian Thauvin kroonde zich na een half uur tot matchwinner. De middenvelder van Olympique Marseille tikte uit een vrije trap bij de tweede paal raak.
In de blessuretijd, die zo'n tien minuten duurde, werden er nadat het uit de hand was gelopen drie spelers van PSG weggestuurd en twee van Marseille; Layvin Kurzawa, Leandro Paredes en Neymar namens PSG en Jordan Amavi en Darío Benedetto namens Marseille.
Donderdag verloor PSG al met 1-0 bij het gepromoveerde Lens. Toen ontbraken er maar liefst zeven spelers, maar tegen Marseille kwam PSG met een veel sterker elftal voor de dag. Zo werd de voorhoede gevormd door Ángel Di María en Neymar.
Bij de bezoekers kwam Kevin Strootman halverwege tweede helft in het veld. Mitchel Bakker bleef bij PSG de hele wedstrijd op de bank. Nieuwkomer Alessandro Florenzi, op huurbasis overgenomen van AS Roma, deed de hele wedstrijd mee bij de thuisploeg.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
4 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
18 uur geleden