PSG herstelt zich niet in duel met vijf rode kaarten
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zich niet kunnen herstellen van de slechte start van het seizoen. De regerend landkampioen leed ook in de tweede speelronde een nederlaag; Olympique Marseille was in Parijs in een duel met maar liefst vijf rode kaarten met 1-0 te sterk.
Florian Thauvin kroonde zich na een half uur tot matchwinner. De middenvelder van Olympique Marseille tikte uit een vrije trap bij de tweede paal raak.
In de blessuretijd, die zo'n tien minuten duurde, werden er nadat het uit de hand was gelopen drie spelers van PSG weggestuurd en twee van Marseille; Layvin Kurzawa, Leandro Paredes en Neymar namens PSG en Jordan Amavi en Darío Benedetto namens Marseille.
Donderdag verloor PSG al met 1-0 bij het gepromoveerde Lens. Toen ontbraken er maar liefst zeven spelers, maar tegen Marseille kwam PSG met een veel sterker elftal voor de dag. Zo werd de voorhoede gevormd door Ángel Di María en Neymar.
Bij de bezoekers kwam Kevin Strootman halverwege tweede helft in het veld. Mitchel Bakker bleef bij PSG de hele wedstrijd op de bank. Nieuwkomer Alessandro Florenzi, op huurbasis overgenomen van AS Roma, deed de hele wedstrijd mee bij de thuisploeg.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
4 uur geledenBREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
7 uur geleden