Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG herstelt zich niet in duel met vijf rode kaarten

PSG herstelt zich niet in duel met vijf rode kaarten

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zich niet kunnen herstellen van de slechte start van het seizoen. De regerend landkampioen leed ook in de tweede speelronde een nederlaag; Olympique Marseille was in Parijs in een duel met maar liefst vijf rode kaarten met 1-0 te sterk.

Florian Thauvin kroonde zich na een half uur tot matchwinner. De middenvelder van Olympique Marseille tikte uit een vrije trap bij de tweede paal raak.

In de blessuretijd, die zo'n tien minuten duurde, werden er nadat het uit de hand was gelopen drie spelers van PSG weggestuurd en twee van Marseille; Layvin Kurzawa, Leandro Paredes en Neymar namens PSG en Jordan Amavi en Darío Benedetto namens Marseille.

Donderdag verloor PSG al met 1-0 bij het gepromoveerde Lens. Toen ontbraken er maar liefst zeven spelers, maar tegen Marseille kwam PSG met een veel sterker elftal voor de dag. Zo werd de voorhoede gevormd door Ángel Di María en Neymar.

Bij de bezoekers kwam Kevin Strootman halverwege tweede helft in het veld. Mitchel Bakker bleef bij PSG de hele wedstrijd op de bank. Nieuwkomer Alessandro Florenzi, op huurbasis overgenomen van AS Roma, deed de hele wedstrijd mee bij de thuisploeg.

Meer uit Voetbal

Ajax verspeelt punten in thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.

1 uur geleden
Liverpool speelt gelijk, Brobbey maakt winnende voor Sunderland

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.

1 uur geleden
Dortmund boekt zwaarbevochten zege op hekkensluiter FC St. Pauli

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.

2 uur geleden
Koploper Internazionale boekt minimale zege bij Udinese

UDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.

2 uur geleden
Real Madrid besluit roerige week met competitiezege op Levante

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.

3 uur geleden
FC Twente en Ajax in evenwicht bij herstart Eredivisie Vrouwen

ENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.

3 uur geleden
United verslaat City in stadsderby van Manchester

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.

3 uur geleden