PSG herstelt zich niet in duel met vijf rode kaarten
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zich niet kunnen herstellen van de slechte start van het seizoen. De regerend landkampioen leed ook in de tweede speelronde een nederlaag; Olympique Marseille was in Parijs in een duel met maar liefst vijf rode kaarten met 1-0 te sterk.
Florian Thauvin kroonde zich na een half uur tot matchwinner. De middenvelder van Olympique Marseille tikte uit een vrije trap bij de tweede paal raak.
In de blessuretijd, die zo'n tien minuten duurde, werden er nadat het uit de hand was gelopen drie spelers van PSG weggestuurd en twee van Marseille; Layvin Kurzawa, Leandro Paredes en Neymar namens PSG en Jordan Amavi en Darío Benedetto namens Marseille.
Donderdag verloor PSG al met 1-0 bij het gepromoveerde Lens. Toen ontbraken er maar liefst zeven spelers, maar tegen Marseille kwam PSG met een veel sterker elftal voor de dag. Zo werd de voorhoede gevormd door Ángel Di María en Neymar.
Bij de bezoekers kwam Kevin Strootman halverwege tweede helft in het veld. Mitchel Bakker bleef bij PSG de hele wedstrijd op de bank. Nieuwkomer Alessandro Florenzi, op huurbasis overgenomen van AS Roma, deed de hele wedstrijd mee bij de thuisploeg.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
4 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
14 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
14 uur geleden