Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG herstelt zich niet in duel met vijf rode kaarten

PSG herstelt zich niet in duel met vijf rode kaarten

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zich niet kunnen herstellen van de slechte start van het seizoen. De regerend landkampioen leed ook in de tweede speelronde een nederlaag; Olympique Marseille was in Parijs in een duel met maar liefst vijf rode kaarten met 1-0 te sterk.

Florian Thauvin kroonde zich na een half uur tot matchwinner. De middenvelder van Olympique Marseille tikte uit een vrije trap bij de tweede paal raak.

In de blessuretijd, die zo'n tien minuten duurde, werden er nadat het uit de hand was gelopen drie spelers van PSG weggestuurd en twee van Marseille; Layvin Kurzawa, Leandro Paredes en Neymar namens PSG en Jordan Amavi en Darío Benedetto namens Marseille.

Donderdag verloor PSG al met 1-0 bij het gepromoveerde Lens. Toen ontbraken er maar liefst zeven spelers, maar tegen Marseille kwam PSG met een veel sterker elftal voor de dag. Zo werd de voorhoede gevormd door Ángel Di María en Neymar.

Bij de bezoekers kwam Kevin Strootman halverwege tweede helft in het veld. Mitchel Bakker bleef bij PSG de hele wedstrijd op de bank. Nieuwkomer Alessandro Florenzi, op huurbasis overgenomen van AS Roma, deed de hele wedstrijd mee bij de thuisploeg.

Meer uit Voetbal

West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

54 minuten geleden
Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

4 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

10 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

11 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

12 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

13 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

1 dag geleden