Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSG-coach heeft topprestatie Mbappé en Neymar nodig

PSG-coach heeft topprestatie Mbappé en Neymar nodig

PARIJS (ANP/AFP) - PSG-coach Thomas Tuchel hoopt dat zijn aanvallers Kylian Mbappé en Neymar weer het verschil kunnen maken in de Champions League-wedstrijd van Paris Saint-Germain tegen RB Leipzig van dinsdag. De aanvallers zijn weer terug en kunnen naar verwachting starten.

Mbappé ontbrak enkele weken geleden in de 2-1-nederlaag bij Leipzig wegens een hamstringblessure. Hij keerde vrijdag terug in de ploeg in de competitiewedstrijd tegen AS Monaco, waarin hij twee keer scoorde. PSG verloor die wedstrijd alsnog met 3-2. Neymar kwam in die wedstrijd als invaller terug.

"Als Neymar en Kylian niet scoren heeft dat veel impact op ons. Zij zijn jongens die voor beslissingen zorgen en ik hoop dat Mbappé morgen in staat is om te scoren", keek Tuchel vooruit.

"We hebben doelpunten nodig en hebben Mbappé nodig met een topprestatie. Ik heb het gevoel dat hij er klaar voor is", zei de PSG-coach. "Hij speelde alweer voor Frankrijk en scoorde tegen Monaco. Nu is het tijd voor hem en Neymar om weer beslissend te zijn."

Manchester United leidt na drie duels in groep H met 6 punten, gevolgd door RB Leipzig dat ook zes punten heeft. Paris Saint-Germain en Basaksehir hebben beide drie punten.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

2 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

3 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

4 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

7 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

17 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

19 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

21 uur geleden