PSG-coach heeft topprestatie Mbappé en Neymar nodig
PARIJS (ANP/AFP) - PSG-coach Thomas Tuchel hoopt dat zijn aanvallers Kylian Mbappé en Neymar weer het verschil kunnen maken in de Champions League-wedstrijd van Paris Saint-Germain tegen RB Leipzig van dinsdag. De aanvallers zijn weer terug en kunnen naar verwachting starten.
Mbappé ontbrak enkele weken geleden in de 2-1-nederlaag bij Leipzig wegens een hamstringblessure. Hij keerde vrijdag terug in de ploeg in de competitiewedstrijd tegen AS Monaco, waarin hij twee keer scoorde. PSG verloor die wedstrijd alsnog met 3-2. Neymar kwam in die wedstrijd als invaller terug.
"Als Neymar en Kylian niet scoren heeft dat veel impact op ons. Zij zijn jongens die voor beslissingen zorgen en ik hoop dat Mbappé morgen in staat is om te scoren", keek Tuchel vooruit.
"We hebben doelpunten nodig en hebben Mbappé nodig met een topprestatie. Ik heb het gevoel dat hij er klaar voor is", zei de PSG-coach. "Hij speelde alweer voor Frankrijk en scoorde tegen Monaco. Nu is het tijd voor hem en Neymar om weer beslissend te zijn."
Manchester United leidt na drie duels in groep H met 6 punten, gevolgd door RB Leipzig dat ook zes punten heeft. Paris Saint-Germain en Basaksehir hebben beide drie punten.
Meer uit Voetbal
BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
14 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
17 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
22 uur geleden