PSG-coach heeft topprestatie Mbappé en Neymar nodig
PARIJS (ANP/AFP) - PSG-coach Thomas Tuchel hoopt dat zijn aanvallers Kylian Mbappé en Neymar weer het verschil kunnen maken in de Champions League-wedstrijd van Paris Saint-Germain tegen RB Leipzig van dinsdag. De aanvallers zijn weer terug en kunnen naar verwachting starten.
Mbappé ontbrak enkele weken geleden in de 2-1-nederlaag bij Leipzig wegens een hamstringblessure. Hij keerde vrijdag terug in de ploeg in de competitiewedstrijd tegen AS Monaco, waarin hij twee keer scoorde. PSG verloor die wedstrijd alsnog met 3-2. Neymar kwam in die wedstrijd als invaller terug.
"Als Neymar en Kylian niet scoren heeft dat veel impact op ons. Zij zijn jongens die voor beslissingen zorgen en ik hoop dat Mbappé morgen in staat is om te scoren", keek Tuchel vooruit.
"We hebben doelpunten nodig en hebben Mbappé nodig met een topprestatie. Ik heb het gevoel dat hij er klaar voor is", zei de PSG-coach. "Hij speelde alweer voor Frankrijk en scoorde tegen Monaco. Nu is het tijd voor hem en Neymar om weer beslissend te zijn."
Manchester United leidt na drie duels in groep H met 6 punten, gevolgd door RB Leipzig dat ook zes punten heeft. Paris Saint-Germain en Basaksehir hebben beide drie punten.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Tay Abed (21) stapt van PSV over naar het Spaanse Levante. Dat heeft de Eindhovense club bekendgemaakt. De aanvaller heeft een contract tot medio 2029 getekend. Levante speelt op het hoogste niveau in Spanje.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.
12 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.
13 uur geledenGROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
18 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
1 dag geleden