PSG-coach heeft topprestatie Mbappé en Neymar nodig
PARIJS (ANP/AFP) - PSG-coach Thomas Tuchel hoopt dat zijn aanvallers Kylian Mbappé en Neymar weer het verschil kunnen maken in de Champions League-wedstrijd van Paris Saint-Germain tegen RB Leipzig van dinsdag. De aanvallers zijn weer terug en kunnen naar verwachting starten.
Mbappé ontbrak enkele weken geleden in de 2-1-nederlaag bij Leipzig wegens een hamstringblessure. Hij keerde vrijdag terug in de ploeg in de competitiewedstrijd tegen AS Monaco, waarin hij twee keer scoorde. PSG verloor die wedstrijd alsnog met 3-2. Neymar kwam in die wedstrijd als invaller terug.
"Als Neymar en Kylian niet scoren heeft dat veel impact op ons. Zij zijn jongens die voor beslissingen zorgen en ik hoop dat Mbappé morgen in staat is om te scoren", keek Tuchel vooruit.
"We hebben doelpunten nodig en hebben Mbappé nodig met een topprestatie. Ik heb het gevoel dat hij er klaar voor is", zei de PSG-coach. "Hij speelde alweer voor Frankrijk en scoorde tegen Monaco. Nu is het tijd voor hem en Neymar om weer beslissend te zijn."
Manchester United leidt na drie duels in groep H met 6 punten, gevolgd door RB Leipzig dat ook zes punten heeft. Paris Saint-Germain en Basaksehir hebben beide drie punten.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
19 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
21 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
21 uur geleden