
Portugal zonder Liverpool-speler Jota op WK
LIVERPOOL (ANP) - De Portugese voetballer Diogo Jota mist het WK vanwege een "serieuze spierblessure". Dat heeft een eerste diagnose duidelijk gemaakt volgens zijn trainer bij Liverpool, Jürgen Klopp. Zondag werd Jota in de slotfase van de gewonnen competitiewedstrijd tegen Manchester City (1-0) gewisseld. De 25-jarige aanvallend ingestelde speler deed dit seizoen in vier duels van Liverpool in de Premier League mee.
Portugal speelt op het WK in Qatar zijn groepsduels tegen Ghana (24 november), Uruguay (28 november) en Zuid-Korea (2 december). Eerder moest de Portugese aanvaller Pedro Neto van Wolverhampton Wanderers het WK al uit zijn hoofd zetten vanwege een blessure.
Meer uit Voetbal
ATLANTA (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich op het wereldkampioenschap als laatste club voor de kwartfinales geplaatst. De Duitsers wonnen in Atlanta met 2-1 van de Mexicaanse club Monterrey.
46 minuten geledenLONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.
13 uur geledenTHUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.
16 uur geleden