Pools international Zielinski verlengt tot 2024 bij Napoli
NAPELS (ANP) - De Poolse international Piotr Zielinski heeft zijn contract bij Napoli verlengd tot de zomer van 2024. Zielinski speelt sinds 2016 voor de voetbalploeg uit Napels. De 26-jarige Pool is een vaste waarde op het middenveld.
Afgelopen seizoen speelde hij 49 wedstrijden en scoorde daarin twee keer. Dankzij het winnen van de Coppa Italia, de Italiaanse beker, komt de Zuid-Italiaanse club komend seizoen uit in de groepsfase van de Europa League.
Zielinski kwam ook al 51 keer uit voor het Poolse nationale elftal. Hij zit bij de selectie die het vrijdag in Amsterdam opneemt tegen het Nederlands elftal in de Nations League.
Meer uit Voetbal
CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
4 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
7 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
8 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
9 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
11 uur geleden