Politiehond Zorro vindt verdachte inbraak bedrijf aan de Stevinweg
THOLEN - Politiehond Zorro heeft vannacht rond 02:10 uur op de Kreeftenstraat een 53-jarige Roemeense man opgespoord die verdacht wordt van betrokkenheid bij een inbraak in een bedrijfspand. De verdachte had zich verstopt in een dichte struik.
De politie kreeg vannacht een melding dat bij een bedrijf aan de Stevinweg een inbraak gaande was. Het zou gaan om drie mannen die tijdens het aanrijden van de politie waren weggerend. Agenten gingen in de omgeving op zoek naar de daders.
Twee geleiders met hun honden pakten een spoor op langs de Nieuwe Postweg. Langs de route werden twee stofzuigers en enkele gereedschappen aangetroffen die bij dat bedrijf waren weggehaald.
Zorro
Politiehond Zorro pakte daar een geurspoor op richting de Kreeftenstraat. Daar verliet de hond het pad, waarna in de dichte struiken een man werd aangetroffen die daar zich verstopt had. Zorro beet de man in een been. Hij werd aangehouden en naar een arts vervoerd om zijn verwonding na te laten kijken. De andere twee verdachten zijn niet meer aangetroffen.
De verdachte, is al vaker ter zake vemogensdelicten in Nederland aangehouden en moest zijn DNA nog afstaan. De politie stelt een nader onderzoek in naar de inbraak en bekijkt relevante camerabeelden.
Meer uit Tholen
HALSTEREN/SCHERPENISSE - De 19-jarige jongeman uit Halsteren die afgelopen weekend om het leven kwam bij een eenzijdig ongeval in Scherpenisse, was onderweg naar huis na een feestje in Sint-Maartensdijk. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie.
7 uur geledenTHOLEN - De organisatie van de Zevendorpentocht heeft vanwege de verwachte hitte een aantal aanpassingen gedaan. Wandel Sport Club Vosmeer wil ervoor zorgen dat deelnemers veilig en verantwoord kunnen genieten van de wandeltocht over het eiland Tholen. Op zaterdag 11 juli kunnen wandelaars deelnemen aan deze wandeltocht.
8 uur geledenTHOLEN/SINT-ANNALAND - Muziekliefhebbers kunnen deze week terecht bij twee gratis zomerconcerten in de openlucht. Koninklijke Fanfare Accelerando speelt woensdagavond in Sint-Annaland, terwijl Koninklijke Muziekvereniging Concordia vrijdagavond een concert geeft in Tholen.
13 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Achter een woningblok aan de Prins Willem-Alexanderstraat in Oud-Vossemeer heeft maandagavond een schutting in brand gestaan. Door het snelle optreden van bewoners kon worden voorkomen dat het vuur zich verder verspreidde.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Het 80-jarig jubileum van voetbalvereniging Vosmeer bereikte op vrijdag 3 juli zijn hoogtepunt. Die dag stond een wedstrijd tegen de ex-profs van FC De Rebellen op het programma, samen met jeugdclinics en een feestelijke afsluiting in de avond. Voorzitter Aike Hommel kijkt tevreden terug op de viering.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - In Oud-Vossemeer is vorige week het Thools kampioenschap jeu de boules gehouden. Carin van der Kleijn en Klaas van Konijnenburg kwamen als de winnaars uit de bus. Er deden zestien paren mee aan de titelstrijd die voor de derde keer werd gehouden.
1 dag geledenTHOLEN - Tien jaar na de laatste taptoe keerde de muzikale uitvoering afgelopen zaterdag terug naar Tholen. Dat gebeurde in het jaar waarin Tholen-stad 660 jaar stadsrechten viert. Bezoekers konden genieten van een show met muziek en optredens.
2 dagen geleden