Politiehond Zorro vindt verdachte inbraak bedrijf aan de Stevinweg
THOLEN - Politiehond Zorro heeft vannacht rond 02:10 uur op de Kreeftenstraat een 53-jarige Roemeense man opgespoord die verdacht wordt van betrokkenheid bij een inbraak in een bedrijfspand. De verdachte had zich verstopt in een dichte struik.
De politie kreeg vannacht een melding dat bij een bedrijf aan de Stevinweg een inbraak gaande was. Het zou gaan om drie mannen die tijdens het aanrijden van de politie waren weggerend. Agenten gingen in de omgeving op zoek naar de daders.
Twee geleiders met hun honden pakten een spoor op langs de Nieuwe Postweg. Langs de route werden twee stofzuigers en enkele gereedschappen aangetroffen die bij dat bedrijf waren weggehaald.
Zorro
Politiehond Zorro pakte daar een geurspoor op richting de Kreeftenstraat. Daar verliet de hond het pad, waarna in de dichte struiken een man werd aangetroffen die daar zich verstopt had. Zorro beet de man in een been. Hij werd aangehouden en naar een arts vervoerd om zijn verwonding na te laten kijken. De andere twee verdachten zijn niet meer aangetroffen.
De verdachte, is al vaker ter zake vemogensdelicten in Nederland aangehouden en moest zijn DNA nog afstaan. De politie stelt een nader onderzoek in naar de inbraak en bekijkt relevante camerabeelden.
Meer uit Tholen
THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 28 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 16 in de Derde Klasse en speelronde 14 in de Vierde en Vijfde Klasse.
9 uur geledenANNA JACOBAPOLDER - Broeken, tassen, gordijnen, petten, knuffels: alle soorten textiel mag in de strijd van de Textiel Race. Naast basisscholen De Kraal in Tholen en de Groen van Prinsterer in Scherpenisse doet ook groep 6, 7, 8 van Het Kompas in Anna Jacobapolder mee. De klas van juf Annemieke bestaat uit slechts tien leerlingen, maar gelukkig bepaalt de grootte van de groep straks niet wie er wint.
13 uur geledenTHOLEN - Wie een huis wil kopen op Tholen, komt op een relatief koele woningmarkt terecht. De druk op de woningmarkt is hier de afgelopen vier jaar afgenomen, blijkt uit cijfers van Bouwfonds Gebiedsontwikkeling (BPD) die dinsdag zijn gepubliceerd.
17 uur geledenTHOLEN - Het is vandaag officieel de warmste 3 maart ooit gemeten. Ook gisteren werd een warmterecord gebroken. Daarmee is vandaag het tweede warmterecord van dit jaar.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De geplande sloop van 26 verouderde huurwoningen aan de Tienhoven en de Van den Bosstraat in Sint-Annaland leidt tot onrust onder de bewoners. Tijdens de commissievergadering vorige week stelde Fractie Deurloo dat de huurders geen antwoord krijgen op hun vragen bij Stadlander. De woningcorporatie laat weten dat alle bewoners een brief hebben ontvangen met extra toelichting over de sloop.
1 dag geledenTHOLEN - Een vrouw is maandagmiddag met haar auto in een sloot beland op industrieterrein Welgelegen in Tholen. In eerste instantie werden de hulpdiensten naar de verkeerde straat gestuurd. Het is niet bekend of de bestuurster bij het ongeval gewond is geraakt.
1 dag geledenTHOLEN - Een metaalverwerkend bedrijf wil bij de Slabbecoornweg in Tholen tijdelijke woonunits bouwen voor internationale medewerkers. Vorige maand had Han van 't Hof (ABT) hierover schriftelijke vragen gesteld aan het college. Het college meldt dat de aanvraag nog nader onderzoek vergt voordat deze aan de gemeenteraad wordt voorgelegd.
2 dagen geleden