
Politie zoekt verdachte van woninginbraak in Koudekerke
KOUDEKERKE - De politie heeft woensdagavond in Koudekerke enige tijd gezocht naar de verdachte van een woninginbraak. In verband met de inbraak werd er ook een burgernetbericht uitgestuurd. Vooralsnog heeft dat niet tot een aanhouding geleid.
Het bericht werd rond 18.30 uur via Burgernet verstuurd nadat er woninginbraak plaats had gevonden in de Duinstraat in Koudekerke. Volgens het signalement in het bericht zou het gaan om een man die tussen de 40 en 50 jaar oud is. Verder zou hij 1,70 meter lang zijn en een Arabisch dan wel lichtgetint uiterlijk hebben. Hij is kalend, heeft donkere ogen en ging in het zwart gekleed.
De politie ging tegelijkertijd met meerdere eenheden in en rondom het Walcherse dorp op zoek naar de verdachte. Rond 19.45 werd een tweede Burgernetbericht uitgestuurd met de boodschap dat er niet meer naar de persoon hoeft worden uitgekeken. Volgens een woordvoerster van de politie is er echter nog niemand aan gehouden.
Meer uit Middelburg
ARNEMUIDEN - Op donderdag 26, vrijdag 27 en zaterdag 28 juni vinden in Arnemuiden de jaarlijkse Visserijdagen plaats.
7 uur geledenMIDDELBURG - Na dertig jaar neemt 'juffie' Susanne vrijdag afscheid van de Vrije School in Middelburg.
9 uur geledenVROUWENPOLDER - Bij een valpartij van twee fietsers op de Vroondijk bij Vrouwenpoler is woensdagmiddag een vrouw gewond geraakt. Ze is naar het ziekenhuis gebracht.
13 uur geledenMIDDELBURG - Jong en ouder uit heel Middelburg samenbrengen met gratis activiteiten op de Vismarkt. Daar gaan de belangeloos meewerkende particulieren en organisaties achter twee evenementendagen voor. De komst van voormalig voetbalinternational en 'Bekende Zeeuw' Danny Blind naar de Vismarkt resulteert in een programma vol sportieve en creatieve activiteiten op maandag 28 juli en zaterdag 2 augustus. Beide dagen steunen het landelijke Jeugdeducatiefonds, waarbij twintig Zeeuwse scholen - zes in Middelburg - zijn aangesloten.
17 uur geledenSEROOSKERKE - Bij een kop-staartbotsing op de Eeperkweg bij Serooskerke zijn dinsdagmiddag meerdere auto's beschadigd geraakt. Niemand raakte gewond.
1 dag geledenMIDDELBURG - De automobilist die dinsdag van de weg raakte op de N57 bij Middelburg is aan zijn verwondingen overleden. Het gaat om een 61-jarige man uit Serooskerke. Dat maakt de politie bekend.
1 dag geledenMIDDELBURG - Afgelopen weekend werd in Hodonin in Tsjechië de vierde editie van het open Tsjechisch kampioenschap 4-takt karten gehouden.
1 dag geleden