Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie zoekt getuigen van twee inbraken

Politie zoekt getuigen van twee inbraken

SINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - De politie zoekt getuigen van twee inbraken die dinsdag en dinsdagnacht zijn gepleegd in respectievelijk Sint-Maartensdijk en Tholen.

De inbraak in Tholen vond plaats bij een woning aan de Bloemenlaan en moet gebeurd zijn tussen 09.00 en 22.00 uur. De inbraak in Tholen vond plaats bij een bedrijf op de Ambachtsweg. 

Getuigen of mensen die menen iets meer te weten over deze inbraken worden verzocht contact op te nemen met de politie: 0900-8844 of anoniem via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.

Woninginbraak in #sintmaartensdijk aan de Bloemenlaan. Gepleegd op 21 januari tussen 09.00 en 20.22 uur. Getuigen gezocht. Bel 0900-8844 of anoniem via meld misdaad anoniem 0800-7000.

— Wijkagenten Tholen (@wa_tholen) January 22, 2020

Dinsdagnacht 21 januari ingebroken in bedrijf op de Ambachtsweg in #Tholenstad. Getuigen gezocht. Bel 0900-8844 of anoniem via meld misdaad anoniem 0800-7000.

— Wijkagenten Tholen (@wa_tholen) January 22, 2020

Meer uit Tholen

Ut Vlôôienkrantje wordt dit weekend weer huis-aan-huis verspreid

GRÔÔT PESÔÔT - Vrijwilligers van carnavalsvereniging De Vlôôientrappers gaan dit weekend weer het carnavalskrantje huis-aan-huis bezorgen. Op sociale media deelt de vereniging alvast een foto van een pallet vol stapels kranten, die zaterdag worden verspreid.

30 minuten geleden
Breuk tussen GroenLinks en PvdA Tholen, partijen gaan niet samen de verkiezingen in

THOLEN - GroenLinks en de Partij van de Arbeid in Tholen doen dit jaar niet samen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. De samenwerking is uit elkaar gevallen na onenigheid over de kandidatenlijst. Acht jaar geleden was Tholen een van de eerste gemeenten in Zeeland waar beide partijen gezamenlijk op het stembiljet stonden.

20 uur geleden
Nieuwe datum voor bijeenkomst over sloop en nieuwbouw Bou Kooijmanstraat

OUD-VOSSEMEER - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe datum vastgesteld voor de inloopavond over de sloop van acht woningen in de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. De bijeenkomst is nu op maandagavond 19 januari in dorpshuis De Vossenkuil.

22 uur geleden
Schutse Zorg Tholen schorst medewerker na mogelijk seksueel wangedrag

SINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.

1 dag geleden
Benzine en diesel stijgen steeds verder in prijs na accijnsverhoging

THOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.

1 dag geleden
Op deze dag raast de Wielerronde van Oud-Vossemeer weer door de straten

OUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.

1 dag geleden
Nieuwe voorstellingen Sint Joseph zorgen voor ‘chaos op het toneel’

OUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.

2 dagen geleden