
Politie zoekt getuigen na schietincident
THOLEN – Een man uit Tholen is vrijdag beschoten. Hij raakte niet ernstig gewond en is in het ziekenhuis behandeld voor zijn verwondingen. De politie is op zoek naar mogelijke getuigen.
Het slachtoffer was vrijdagmiddag met een drone aan het vliegen in de omgeving van de Gemaalweg. Rond 12:30 uur hoorde de man twee knallen. De man dacht in eerste instantie dat zijn drone in stukken op de grond kapot was gevallen, maar met de drone was niets aan de hand. Toen ontdekte het slachtoffer dat hij een verwonding aan zijn arm had. In het ziekenhuis bleek dat er een patroon van vermoedelijk een vuurwapen in zijn arm zat.
Getuigen
De politie doet onderzoek naar het incident en is op zoek naar getuigen. De politie verzoek personen die mogelijk meer weten over het voorval op rond de Gemaalweg om contact op te nemen. Dit kan via het algemene telefoonnummer van de politie (0900-8844) of via What’s App (06-12207006). Anoniem contact opnemen kan via 0800-7000 of via de site van meldmisdaadanoniem. Voor een snelle informatieverwerking kunt u bij uw contact zaaknummer 2022-156531 noemen.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Wat begon als een spontane Facebookgroep vol oude dorpsfoto's, groeide uit tot een levendig en geliefd evenement. Op zaterdag 17 mei vindt in Sint-Maartensdijk de tweede editie plaats van de Smerdiek van Vroeger-dag. Dolores Bijl blikt terug én vooruit op een feest van herinnering, ontmoeting en dorpsverhalen.
3 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Anita uit Sint Philipsland is verkozen tot 'Meest Bijzondere Moederfiguur van 2025' in de provincie Zeeland. Ze is één van de 12 provinciale winnaars van een landelijke verkiezing, georganiseerd door Merci Chocolade. Met het initiatief worden moederfiguren richting Moederdag in het zonnetje gezet. Van de tientallen inzendingen uit de provincie werd het hartverwarmende verhaal over Anita geselecteerd als meest bijzonder.
7 uur geledenKRABBENDIJKE/OUD-VOSSEMEER - Een 22-jarige man uit Oud-Vossemeer blijft langer in voorlopige hechtenis. Het Openbaar Ministerie (OM) verdenkt hem van poging tot doodslag, bedreiging en mishandeling. De man zou een vuurwapen hebben gericht op een jonge vrouw in Krabbendijke, waarbij een kogel haar hoofd raakte.
11 uur geledenSCHERPENISSE/SINT-ANNALAND - De Provincie Zeeland start woensdag met asfaltwerkzaamheden op twee plekken. Fietsers en automobilisten moeten rekening houden met afsluitingen op de Oude Zeedijk in Sint-Annaland en op het fietspad bij de Poortvlietsedijk in Scherpenisse. De werkzaamheden duren een paar dagen en kunnen zorgen voor hinder in het verkeer.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 3 mei allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 23 van de derde klasse en speelronde 20 van de vierde en vijfde klasse.
1 dag geledenTHOLEN - De Provincie Zeeland voert vanaf vandaag tot en met donderdag werkzaamheden uit aan de parallelweg van de Postweg (N286) in Tholen. De weg is in beide richtingen volledig afgesloten. Tankstation Deehoeve is tijdens de werkzaamheden bereikbaar, maar de carpoolplaats en de landbouwweg niet. Fietsers en het landbouwverkeer worden omgeleid via de Eeweg.
1 dag geledenTHOLEN - In het wandelpark bij de Vossemeersepoort is zondagavond de Dodenherdenking gehouden. Tijdens de plechtigheid stonden inwoners, jongeren, veteranen en internationale gasten in stilte stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld. Burgemeester Marleen Sijbers hield een toespraak.
2 dagen geleden