Politie zoekt getuigen drugsafvaldumping
OUD-VOSSEMEER - De politie is op zoek naar getuigen die mogelijk iets verdachts hebben gezien rondom de dumping van drugsafval die in het weekend plaatsvond aan de Vrijberghsedijk in Oud-Vossemeer.
Ook wil het onderzoeksteam het exacte tijdstip van deze dumping proberen te achterhalen. Hiervoor wil de politie graag iedereen die tussen zaterdag 19.30 uur en zondag 13.00 uur langs de dumpplaats is gereden oproepen om door te geven of het afval er toen al wel of niet lag.
Agenten troffen zondagmiddag na een melding 39 gedumpte vaten aan in een sloot aan de Vrijberghsedijk. Na onderzoek van de milieudienst bleek dat er in de vaten restanten van chemicaliën zaten die gebruikt worden bij het maken van synthetische drugs. Omdat enkele vaten lekten, heeft het waterschap de sloot afgedamd. De gemeente heeft de vaten opgeruimd.
Mensen die de politie iets meer kunnen vertellen worden verzocht contact op te nemen met telefoonnummer 0900-8844 of via het politie WhatsApp nummer 06-1220 7006. Anoniem bellen kan ook via 0800-7000. Het is ook mogelijk een tipformulier in te vullen.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.
1 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.
8 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft vogelvereniging Vogelvreugd haar bijzondere tentoonstelling gehouden in de Wellevaete te Sint-Annaland. Ruim veertig vogelliefhebbers uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland hadden gezamenlijk zeshonderd vogels ingeschreven.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Daniëlle de Bie en Stefanie Verdaasdonk van BlijGebit.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenTHOLEN - Ineke Schippers is de nieuwe lijsttrekker van Algemeen Belang Tholen voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. Fractievoorzitter Han van 't Hof neemt een stapje terug naar plek twee op de kieslijst.
3 dagen geleden