Politie zoekt getuigen drugsafvaldumping
OUD-VOSSEMEER - De politie is op zoek naar getuigen die mogelijk iets verdachts hebben gezien rondom de dumping van drugsafval die in het weekend plaatsvond aan de Vrijberghsedijk in Oud-Vossemeer.
Ook wil het onderzoeksteam het exacte tijdstip van deze dumping proberen te achterhalen. Hiervoor wil de politie graag iedereen die tussen zaterdag 19.30 uur en zondag 13.00 uur langs de dumpplaats is gereden oproepen om door te geven of het afval er toen al wel of niet lag.
Agenten troffen zondagmiddag na een melding 39 gedumpte vaten aan in een sloot aan de Vrijberghsedijk. Na onderzoek van de milieudienst bleek dat er in de vaten restanten van chemicaliën zaten die gebruikt worden bij het maken van synthetische drugs. Omdat enkele vaten lekten, heeft het waterschap de sloot afgedamd. De gemeente heeft de vaten opgeruimd.
Mensen die de politie iets meer kunnen vertellen worden verzocht contact op te nemen met telefoonnummer 0900-8844 of via het politie WhatsApp nummer 06-1220 7006. Anoniem bellen kan ook via 0800-7000. Het is ook mogelijk een tipformulier in te vullen.
Meer uit Tholen
THOLEN - Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof (PvdA-GroenLinks) noemen het ontbreken van walstroom in de haven van Tholen 'niet toekomstgericht en niet duurzaam'. In schriftelijke vragen aan het college dringen ze aan om dit toch te realiseren.
2 uur geledenTHOLEN - Het Cultuurplein Tholen (CPT) heeft haar werkzaamheden per 1 januari 2026 stopgezet. Volgens het bestuur biedt de nieuwe koers van de gemeente minder ruimte voor de rol die de vereniging in de afgelopen elf jaar heeft vervuld.
21 uur geleden[Advertorial] - Op onze locatie aan de Voltastraat bieden wij inmiddels een breed scala aan mondzorg onder één dak. U kunt bij ons terecht voor reguliere controles bij de tandarts, kleine gebitsreparaties zoals het aanbrengen van vullingen, en esthetische correcties met schildjes. Ook voor kronen en bruggen bent u bij ons in goede handen. Kortom: tandheelkundige zorg van A tot Z.
22 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Nog een paar dagen en dan gaat carnaval in Grôôt Pesôôt weer beginnen. Ook dit jaar trekt er weer een feestelijke optocht door het dorp. De lampionoptocht vindt donderdagavond plaats.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Kunnen we tijdens Woaidaehen met blote benen over straat of moeten we een jas over onze outfits aan? Volgens meteoroloog Vera Buis van Weeronline is extra dikke kleding niet overbodig. Het wordt met 3 tot 4 graden frisjes en er kunnen winterse buien over het land trekken.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 7 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 15 in de Derde Klasse en speelronde 13 in de Vierde en Vijfde Klasse.
1 dag geledenTHOLEN - De politie heeft dinsdag vijftien mensen aangehouden die via sociale media hebben geprobeerd anderen aan te sporen terroristische misdrijven te plegen. Onder hen is een 19-jarige jongeman uit Tholen, bevestigt het Openbaar Ministerie. Hij wordt ervan verdacht propaganda voor terreurgroep Islamitische Staat te hebben verspreid.
2 dagen geleden