Politie waarschuwt voor inbraken: elf keer raak in één week
THOLEN - Op de Brabantse Wal en Tholen hebben afgelopen week elf woninginbraken plaatsgevonden. Dat laat politieteam Bergen op Zoom weten.
De woningen werden veelal via de achterzijde benaderd en vaak werd er een raam ingegooid of geforceerd laat de politie weten. “Inbrekers zijn met name uit op geld en sieraden.”
Omdat het nu flink raak is, waarschuwt de politie voor de zekerheid nog een keer. “Ga je van huis? Zet binnen en buiten lampen aan, leg waardevolle spullen uit het zicht en sluit alles goed af. Hoor of zie je iets verdachts en vertrouw je het niet, dan mag je direct 112 bellen! Bijvoorbeeld bij glasgerinkel of gestommel bij een woning of het zien van onbekende personen in een tuin. Snel alarm slaan betekent een grotere kans om de inbrekers te pakken!”
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - De man die zondagmorgen in zijn woning aan de President Kennedystraat in Sint-Maartensdijk overleed, is niet door een misdrijf om het leven gekomen. Dat meldt een woordvoerder van de politie. Het politieonderzoek wordt daarom afgesloten.
7 uur geledenTHOLEN - In de Koningin Wilhelminastraat in Tholen is vanochtend een gasleiding geraakt. Dit gebeurde tijdens werkzaamheden aan een glasvezelkabel. De brandweer heeft een controle uitgevoerd, maar er was geen gevaar voor omwonenden.
8 uur geledenSINT-ANNALAND - Herfstvakantie: even een weekje geen school of andere verplichtingen. Maar wat doe je dan met al die tijd? Een vraag waar Vera Havermans en Arjen de Heer wel een antwoord op weten. Traditiegetrouw organiseren Vera en Arjen met het team van Jij op Tholen in de schoolvakanties een gevarieerd aanbod aan activiteiten voor de Thoolse jeugd van 7 t/m 18 jaar. "Niet iedereen kan een dagje weg met het gezin of op vakantie", zo vertelt Vera.
9 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Een pumptrackbaan, skatebaan, beweegtoestellen voor ouderen en een rolstoelwip. Dat is wat inwoners binnenkort kunnen verwachten van de nieuwe speel- en beweegplek in Sint-Maartensdijk. Het voormalige korfbalveld moet een bruisende ontmoetingsplek worden voor jong en oud, valide én mindervalide.
13 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - In een woning aan de President Kennedystraat in Sint-Maartensdijk is zondagochtend een man overleden. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse, maar konden het slachtoffer niet meer redden.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - In de nacht van zaterdag op zondag is een caravan volledig uitgebrand op een afgelegen parkeerplaats aan de Kastelijnsweg in de Smerdiekse Polder.
1 dag geledenHOOGERHEIDE/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Sabine van der Poorten en Christine Verhagen van tanteLouise
1 dag geleden