Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie vindt drugs en duizenden euro’s bij controle: man (34) aangehouden

Politie vindt drugs en duizenden euro’s bij controle: man (34) aangehouden

KRABBENDIJKE - Een 34-jarige man uit Bergen op Zoom is zaterdagavond bij een controle op de Oostweg in Krabbendijke aangehouden. De man had drugs en een flinke som geld in zijn auto liggen.

Rond 18.40 uur zetten agenten de man op de Oostweg aan de kant voor een controle. Omdat de man een onwaarschijnlijk verhaal tegen de agenten op hing, vroegen zij hem of hij drugs, wapens of andere verboden goederen bij zich had. Ze vorderden hem deze uit te leveren. De man verklaarde echter niets bij zich te hebben. Daarop besloten de agenten zijn auto te doorzoeken. 

In het dashboardkastje bleken verschillende zakjes met hennep te liggen. Deze zijn in beslag genomen en de man werd aangehouden. Bij een fouillering bleek de 34-jarige man uit Bergen op Zoom ook nog een paar duizend euro aan contant geld op zak te hebben. Omdat hij geen goede verklaring had waar het geld vandaan kwam, werd besloten dat geld ook in beslag te nemen. De verdachte is ingesloten voor verder onderzoek. 


Meer uit Reimerswaal

Zeeuwse Ondernemersdag in De Mythe

GOES - Op dinsdag 27 mei vindt in theater De Mythe in Goes de elfde editie plaats van de Zeeuwse Ondernemersdag. Het evenement is bedoeld voor (pre)starters, zzp'ers en kleine mkb-bedrijven die kennis, inspiratie en een sterker netwerk zoeken.

5 uur geleden
Snelle inzet voorkomt zinken binnenvaartschip bij Hansweert

KRUININGEN - Een binnenvaartschip heeft maandagmiddag schade opgelopen bij het binnenvaren van de voorhaven in het Kanaal door Zuid-Beveland. Door snel ingrijpen van bemanning en hulpdiensten kon worden voorkomen dat het schip zonk.

8 uur geleden
Nieuwe Lief & Leedstraten in gemeente Reimerswaal

REIMERSWAAL - Er kunnen 15 nieuwe Lief & Leedstraten worden opgezet in de gemeente Reimerswaal. Dit volgt op de toevoeging van 8 nieuwe straten, en nu is het aan de bewoners om de handen ineen te slaan.

1 dag geleden
Persoon gewond na val op motorcrossbaan Rilland

RILLAND - Gisterenmiddag is een persoon gewond geraakt na een val op de motorcrossbaan in Rilland. De politie meldde dat de val een medische oorzaak had.

1 dag geleden
Schipper krijgt boete na gevaarlijk vaargedrag

HANSWEERT - Afgelopen weekend tijdens de landelijke Reddingbootdag in Hansweert hebben bezoekers van het KNRM-reddingstation een bijzondere ervaring opgedaan toen ze getuige waren van een daadwerkelijke hulpverleningsactie. 

1 dag geleden
Workshopdag voor wandelgroepen

REIMERSWAAL - De gemeente Reimerswaal organiseert op dinsdag 3 juni 2025 een bijeenkomst voor deelnemers van de Reimerswaalse wandelgroepen. Het is de start van een jaarlijkse traditie, bedoeld om wandelaars te verbinden en te inspireren.

2 dagen geleden
Medisch ongeval op de Bathseweg: Eén persoon naar ziekenhuis overgebracht

RILLAND- De hulpdiensten zijn zaterdagmorgen ingezet voor een verkeersongeval op de Bathseweg. Ter plaatse bleek dat één persoon medische hulp nodig had en voor nader onderzoek met spoed naar het ziekenhuis overgebracht moest worden. Dit gebeurde onder politiebegeleiding. De politie laat weten dat er sprake was van een medisch ongeval.

3 dagen geleden