Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie toont foto’s van man die dood werd gevonden bij de Oesterdam

Politie toont foto’s van man die dood werd gevonden bij de Oesterdam

THOLEN - De politie heeft meer informatie achterhaald over de dode man die op zaterdagochtend 17 oktober werd gevonden bij de Oesterdam bij Tholen. De identiteit van het slachtoffer leek bekend, maar levert extra vragen op. De politie toont nu twee foto's van het slachtoffer in de hoop nieuwe tips binnen te krijgen over wie de man is.

Onderzoek naar de vingerafdrukken van het slachtoffer wees uit dat de man Orlando Jaimes zou zijn, een 50-jarige Venezolaan die tussen 2005 en 2010 in België woonde. Uit navraag bij de autoriteiten in Venezuela blijkt echter dat de man toch iemand ánders moet zijn. Hij maakte, in elk geval in die periode 2005-2010, gebruik van een valse identiteit. 

De vraag staat dus opnieuw open: wie is de gevonden man? Hij had diverse verwondingen, waaronder in het gezicht, zeer vermoedelijk als gevolg van ernstige mishandeling. Het slachtoffer had een normaal postuur en was zo’n 1.73 meter lang. Mogelijk is hij ergens anders om het leven gekomen en is zijn lichaam naar de latere vindplek vervoerd en daar achtergelaten.

Foto’s overleden slachtoffer
Om te zien of de man door iemand herkend wordt, geeft de politie foto’s van de onbekende man vrij. Een oude foto van het slachtoffer toen hij nog leefde en een van de man toen hij overleden was. Let op! De foto van de overleden man kan als schokkend worden ervaren.


De onbekende man werd aangetroffen op de stenen bij het haventje aan de Tholense kant van de Oesterdam, bij de tweede loopbrug. In de buurt van de Bergsediepsluis. Vermoedelijk heeft zijn lichaam enige tijd in het water gelegen en is het bij eb op het droge achtergebleven. De politie zoekt naar getuigen.

Wij doen nog steeds onderzoek naar de overleden man die 17 oktober werd gevonden bij de #Oesterdam. Daarom geven we ook 2 foto´s van hem vrij. Let op 1 van de foto´s kan als schokkend ervaren worden! Helpt u mee deze zaak oplossen? https://t.co/0PeZxDxLSG

— Politie Zeeland (@Politie_Zeeland) November 3, 2020 

Meer uit Tholen

John Geurts geeft in Tholen een lezing over rituelen en hun betekenis

THOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.

5 uur geleden
Akkoord bereikt over nieuw entreegebied Meulvliet, school en sportverenigingen

THOLEN - Er is overeenstemming bereikt over de ontwikkeling van een gezamenlijk entreegebied dat het nieuwe Meulvliet, het nieuwe Calvijn College en de sportverenigingen met elkaar moet verbinden. Ook krijgt de middelbare school meer grond om op te bouwen.

9 uur geleden
Terug op het oude nest: Erwin de Nijs wordt weer hoofdtrainer Tholense Boys

THOLEN - Erwin de Nijs is komend seizoen weer de hoofdtrainer van Tholense Boys. Hij volgt Leon de Witte op, die eind dit seizoen vertrekt. De Nijs was de afgelopen zes jaar actief bij RKSV Halsteren in de Vierde Divisie. "De club verdient het om samen de schouders eronder te zetten", zegt hij.

11 uur geleden
Met zes voertuigen bestreed Tholen de gladheid: ‘Ruim 120.000 kilo zout gestrooid’

THOLEN - Tholen veranderde afgelopen week in een wit winterwonderland. Overal in stad en dorpen was ruimte voor sneeuwpret, maar de gladheid en hevige sneeuwval hadden ook gevolgen voor verkeer, bijeenkomsten en het openbaar vervoer. Vooral woensdag vroeg het winterse weer om extra oplettendheid.

1 dag geleden
Een gratis boom in je voortuin: Tholen geeft 250 stuks weg aan inwoners

THOLEN - Stel je voor: een boom in je voortuin die schaduw, frisse lucht en een mooiere straat brengt én dat ook nog helemaal gratis. De gemeente Tholen start vandaag met de actie 'Gratis boom in de voortuin'. Inwoners die binnen de bebouwde kom wonen en een voortuin hebben, kunnen zich tot 26 januari aanmelden voor één of twee gratis bomen. In totaal zijn er 250 bomen beschikbaar.

1 dag geleden
Anna Zorgt ontvangt herinneringsbordje na nominatie Appeltje van Oranje

SINT-ANNALAND - Zorgcoöperatie Anna Zorgt heeft afgelopen donderdag tijdens de nieuwjaarsreceptie een herinneringsbordje ontvangen van de gemeente Tholen. Dit gebeurde ter ere van de nominatie voor het Appeltje van Oranje in 2025. Daarnaast werd de verlenging van het contract voor het Dorpsloket ondertekend.

1 dag geleden
Djezen en Leyla onthullen nieuwe naam voor Poortvlietse school: NOVA

POORTVLIET - Op de eerste schooldag van 2026 is op obs De Eevliet in Poortvliet een bijzonder moment gevierd. Niet alleen de start van een nieuw schooljaar, maar ook het begin van een nieuw hoofdstuk voor de school.

1 dag geleden