Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie Tholen pakt verkeersoverlast aan, 204 bestuurders in overtreding

Politie Tholen pakt verkeersoverlast aan, 204 bestuurders in overtreding

THOLEN - De komende weken pakken politie en gemeente Tholen de verkeersoverlast in de vorm van te hard rijden aan. De afgelopen tijd werden ook al diverse controles uitgevoerd

De komende weken pakken politie en gemeente Tholen de verkeersoverlast in de vorm van te hard rijden aan. In de maand mei hield de politie op het eiland Tholen zeker vier snelheidscontroles, onder andere op de Ten Ankerweg in Tholen. 

De laatste controle was vorige week donderdag op de N286 tussen Sint Maartensdijk en Stavenisse. Tijdens deze controle werd de snelheid gemeten van bijna vijfhonderd voertuigen. Hiervan waren ruim 40 procent, namelijk 204 bestuurders in overtreding. Zij ontvangen een bekeuring. 

De hoogst gemeten snelheid was 110 kilometer per uur. Op deze provinciale weg is de maximale snelheid 60 kilometer per uur. De komende tijd volgen in de gemeente Tholen nog meer controles met radarapparatuur.

Meer uit Tholen

De Haven- en Vestingdagen Tholen: Dit moet je weten over de zaterdag

THOLEN - Waar kan ik parkeren? Hoe werkt het met consumptiemunten? En waar vind ik een toilet? Het zijn vragen die bezoekers van de Haven- en Vestingdagen Tholen zich zomaar af kunnen vragen. Gelukkig heeft Stichting Tholen Sterk aan vrijwel alles gedacht. Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste praktische informatie.

3 uur geleden
Honderden leerlingen van basisscholen duiken vandaag in middeleeuws Tholen

THOLEN - Op vrijdag 5 juni krijgen ruim 680 leerlingen uit de gemeente Tholen een bijzondere les buiten het klaslokaal. Tijdens de Haven- en Vestingdagen duiken zij in de geschiedenis van Tholen-stad. De educatieve dag laat kinderen uit groep 7 en 8 de middeleeuwen op een interactieve manier beleven.

1 dag geleden
Van veilingzaal naar digitaal: Alvantho opent veilingseizoen met eerste online verkoop

SINT-ANNALAND - Het was even wennen donderdagmorgen bij de opening van het veilingseizoen bij Alvantho. De kopers zaten niet met hun handen aan de knoppen, maar met laptop en headset klaar. De enige aardappelveiling van Nederland is namelijk overgestapt op digitaal veilen. Dat gebeurt in samenwerking met Veiling Zaltbommel, dat haar klok- en veilingsysteem beschikbaar stelt aan de veiling van Sint-Annaland. Volgens directeur Anton Geluk is het digitaal veilen een succes te noemen.

1 dag geleden
De Spetter kan eerder open en ontvangt volgende week de eerste zwemmers

THOLEN - Na een onverwachte vertraging door schade aan het tegelwerk is er eindelijk goed nieuws voor bezoekers van zwembad De Spetter. Het zwembad gaat namelijk eerder open dan werd gedacht en kan volgende week woensdag 10 juni de eerste zwemmers verwelkomen.

2 dagen geleden
Naar de Havendagen Tholen? Let op: A4 bij Bergen op Zoom vier dagen dicht

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Weggebruikers moeten dit weekend rekening houden met extra reistijd op de A4. Rijkswaterstaat sluit de snelweg richting Bergen op Zoom tussen knooppunt Sabina en Bergen op Zoom-Noord vier dagen af vanwege groot onderhoud. Hierdoor moeten de Brabantse bezoekers aan de Haven- en Vestingdagen Tholen een stukje omrijden.

2 dagen geleden
Haven- en Vestingdagen Tholen 2026: Dit is het programma op 5 en 6 juni

THOLEN - De binnenstad staat op vrijdag 5 en zaterdag 6 juni volledig in het teken van de Haven- en Vestingdagen Tholen. Bezoekers kunnen genieten van een uitgebreid programma met muziek, een historische kampement, oude ambachten, rondvaarten, markten, straattheater, foodpleinen en grote artiestenavonden. Hieronder volgt het programma.

2 dagen geleden
Pieter (73) dacht EHBO-les te geven, maar kreeg een lintje: ‘Leuk dat mensen zo aan je denken’

SINT PHILIPSLAND - Pieter den Braber (73) uit Sint Philipsland is op 24 april tijdens de lintjesregen benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Naast zijn militaire werk heeft hij zich jarenlang ingezet voor het Rode Kruis. Ook zorgde hij voor een AED in elke woonkern en was hij actief op andere maatschappelijke terreinen.

2 dagen geleden