
Politie moet pepperspray gebruiken bij aanhouding agressieve man (49)
MIDDELBURG - De politie heeft afgelopen nacht een 49-jarige man uit Vlissingen aangehouden op de Oude Veerseweg in Middelburg. De man gedroeg zich zo agressief toen agenten om zijn legitimatie vroegen, dat zij pepperspray moesten gebruiken.
Rond 00.30 uur kwam er een melding van overlast aan de Oude Veerseweg binnen bij de politie. Ter plaatse stuitten agenten op twee mannen die bij een hooibaal stonden die in brand stond. Ze vroegen de mannen zich te legitimeren. Eén van de mannen voldeed aan het verzoek, maar de 49-jarige Vlissinger gedroeg zich direct verbaal agressief richting de agenten. Toen de man dreigde met een lege wijnfles, trok een agent zijn wapenstok en de andere agent waarschuwde dat hij pepperspray zou gebruiken. Ondanks dat gooide de man toch met de fles, waarbij hij niemand raakte.
Daarop spoot de agenten met zijn pepperspray, waarna de 49-jarige man uit Vlissingen werd aangehouden. Tijdens het overbrengen naar het cellencomplex, bedreigde hij een van de agenten. In het complex werden de ogen van de man schoongespoeld, maar direct daarna probeerde hij een van de agenten te bespugen. Vervolgens uitte hij een stortvloed aan scheldwoorden en beledigingen. Hierna is de man in zijn cel gezet. De agent waar de wijnfles naar gegooid werd heeft aangifte gedaan van poging tot zware mishandeling.
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG- De politie heeft vrijdagavond aan de Schroeweg een 39-jarige man uit Vlissingen aangehouden. Bij controle bleek dat de man onder invloed was van drugs. Het was de vijfde keer dat de man onder invloed werd aangehouden. Zijn voertuig is in beslag genomen. Daarnaast kreeg hij een rijverbod van 24 uur.
13 uur geledenMIDDELBURG - Op zondagmiddag 6 juli vindt, als onderdeel van de Kunst- en Cultuurroute Middelburg, de opening plaats van het tweede gedeelte van de nieuwe zomertentoonstelling Zicht op Zeeland.
18 uur geledenMIDDELBURG - Op maandag 11 augustus wordt de naam van de overleden brandweerduiker John van Helleman aangebracht op het Nationaal Brandweermonument in Schaarsbergen. Van Helleman kwam op 24 maart 1994 op 25-jarige leeftijd om het leven tijdens een oefening van de Middelburgse brandweer in het Kanaal door Walcheren.
1 dag geledenWESTKAPELLE - De jaarlijkse kermis in Westkapelle begint vrijdag (4 juli).
1 dag geledenMIDDELBURG - Wat begon als een buitenplaats en bijna een parkeerplaats werd, groeide uit tot een groene oase: Speelhof Hoogerzael in Middelburg. Inmiddels al 15 jaar een plek waar kinderen doen wat op heel veel plekken niet meer kan: onbezorgd spelen, rennen, rommelen en ravotten. Het jubileum wordt op zaterdag 5 juli uitgebreid gevierd.
2 dagen geledenSEROOSKERKE - De jaarlijkse Stroskerkse Dag op zaterdag 5 juli belooft ook dit jaar weer een dag te worden voor jong en oud. Het centrum van Serooskerke verandert in een bruisende ontmoetingsplek met muziek, marktkraampjes, kinderspelletjes en natuurlijk het traditionele ringrijden. Ramon Meijer, een van de vier leden van het organisatiecomité, vertelt enthousiast over het gevarieerde programma: "We willen er echt een topdag van maken voor het hele dorp én bezoekers van buitenaf."
2 dagen geledenMIDDELBURG - Op de Beenhouwerssingel in Middelburg zijn donderdagochtend twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Bij het ongeval raakte een van de betrokkenen, een man op leeftijd, gewond. Hij is naar het ziekenhuis gebracht.
2 dagen geleden