Politie krijgt 12 tips over rellen Coolsingel na tonen beelden
ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft twaalf tips gekregen over de rellen op de Coolsingel in Rotterdam vorige maand sinds donderdag beelden werden gedeeld van meerdere verdachten. De beelden werden uitgezonden op regionale omroep RTV Rijnmond en werden gepubliceerd op de website van de politie. Dinsdag wil de politie weer beelden publiceren van verdachten.
Na het uitzenden van de beelden meldde een man die in beeld was gebracht zich al bij de politie, waardoor er nu in totaal vijftig mensen zijn aangehouden in verband met de rellen. Er zijn nog zeven andere verdachten getoond. De politie selecteerde de uitgezonden beelden uit duizenden uren aan materiaal. Een van de verdachten is geblurd in beeld gebracht, omdat hij nog minderjarig is.
De rellen braken uit op 19 november na een betoging tegen het coronabeleid van de regering. Daarbij raakten onder meer politiewagens, scooters en winkels beschadigd. Meerdere mensen raakten gewond, onder wie politieagenten en mensen die zijn geraakt door politiekogels.
Meer uit Binnenland
WINTERSWIJK (ANP) - In Winterswijk is zaterdagochtend de natuurijsbaan om 08.15 uur geopend voor schaatsliefhebbers. De Winterswijkse IJsvereniging heeft de 400-meterbaan recent wit gemaakt en dat heeft bijgedragen aan de eerste opening van het seizoen.
43 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ruim drie maanden na de moord op de 17-jarige Lisa uit Abcoude is er nog weinig te merken van extra maatregelen voor de veiligheid van vrouwen. Gemeenten hadden die toegezegd. Uit een rondgang van het ANP blijkt dat er nog weinig concrete dingen zijn gebeurd.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Renze Klamer stopt als presentator van het programma RTL Tonight. Dat maakte de zender vrijdag bekend. Volgens RTL gaat het om een gezamenlijke beslissing.
14 uur geledenZEERIJP (ANP) - Het aantal schademeldingen bij het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) na de aardbeving bij Zeerijp is opgelopen naar 3346, meldt de organisatie vrijdag. Deze update over het aantal schademeldingen is de laatste in een reeks. De aardbeving met een kracht van 3.4 vond vorige week plaats in de nacht van donderdag op vrijdag.
17 uur geledenHILVERSUM (ANP) - De passagiers die in een trein zaten die vrijdagmiddag bij Hilversum werd stilgezet vanwege "een verdachte situatie", hebben het voertuig inmiddels verlaten. Dat meldt de politie. Er zijn drie mensen aangehouden.
17 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Er is een "verdachte situatie" in een trein op het traject Amersfoort-Amsterdam, meldt de politie. De trein staat momenteel stil voor station Hilversum, in de buurt van station Hilversum Sportpark, aldus een NS-woordvoerder. De politie meldt dat het treinverkeer in beide richtingen gestremd is.
18 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Volkszanger René Karst is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn management via Instagram bekendgemaakt. Karst scoorde grote hits met nummers als Atje Voor De Sfeer en Liever Te Dik In De Kist.
22 uur geleden