
Politie houdt meerdere alcoholcontroles in Zeeland
MIDDELBURG - De politie heeft op 24 en 25 december meerdere alcoholcontroles gehouden in Zeeland. In totaal zijn meer dan 300 automobilisten gecontroleerd. Slechts één automobilist bleek ook daadwerkelijk teveel te hebben gedronken.
Op verschillende locaties in Zeeland heeft de politie automobilisten gecontroleerd op rijden onder invloed. Op 24 en 25 december moesten ruim 300 automobilisten een blaastest afleggen. Een 29-jarige man uit de gemeente Borssele bleek daadwerkelijk teveel te hebben gedronken. Hij werd op zaterdag 24 december rond 17.15 uur gecontroleerd aan de Langeweg in Zoutelande. De man moest mee naar het politiebureau om daar een nieuwe test af te leggen. Op het bureau blies de verdachte uiteindelijk 380 u/gl. Veel meer dan toegestaan. Hij kreeg een proces-verbaal en een rijverbod en werd daarna weer vrijgelaten.
Meer uit Middelburg
SEROOSKERKE - Bij een kop-staartbotsing op de Eeperkweg bij Serooskerke zijn dinsdagmiddag meerdere auto's beschadigd geraakt. Niemand raakte gewond.
15 uur geledenMIDDELBURG - De automobilist die dinsdag van de weg raakte op de N57 bij Middelburg is aan zijn verwondingen overleden. Het gaat om een 61-jarige man uit Serooskerke. Dat maakt de politie bekend.
17 uur geledenMIDDELBURG - Afgelopen weekend werd in Hodonin in Tsjechië de vierde editie van het open Tsjechisch kampioenschap 4-takt karten gehouden.
22 uur geledenMIDDELBURG - Op de Havenpoortweg (N57) bij Middelburg is dinsdagmorgen een ernstig verkeersongeval gebeurd. De weg is afgesloten richting de snelweg A58.
23 uur geledenMIDDELBURG - De Middelburgse reddingsbrigade blijft groeien en dat was goed te zien tijdens de jaarlijkse examens.
1 dag geledenVEERE - Het fanfareorkest van muziekvereniging Veere's Genoegen uit Veere verzorgt in de maanden juni en juli drie zomerconcerten.
1 dag geledenAAGTEKERKE - In de dorpskerk in Aagtekerke is Marja Geschiere-Sanderse zaterdag verrast met een koninklijke onderscheiding.
2 dagen geleden