
Politie doet onderzoek na melding steekpartij Johnsonlaan Goes
GOES - De hulpdiensten zijn woensdagochtend afgegaan op een melding van een steekpartij in een woning aan de Johnsonlaan in Goes. Ter plekke bleek er niets aan de hand te zijn, aldus de politie. Zij doet nader onderzoek.
Rond 10.30 uur werd het steekincident gemeld. Meerdere politie-eenheden en een ambulanceteam werden met spoed ter plaatse gestuurd om hulp te verlenen. Volgens een woordvoerder van de politie troffen de hulpverleners op de locatie niets bijzonders aan. “Uit voorzorg doen we verder onderzoek”, zo laat de politie weten. Rond 10.50 uur waren alle hulpdiensten weer vertrokken.
Meer uit Beveland
's-HEER ABTSKERKE - Een persoon is woensdagmorgen vroeg gewond geraakt bij een eenzijdig auto-ongeval op de Noordweg in 's-Heer Abtskerke. De personenauto raakte total-loss.
3 uur geledenHEINKENSZANSD/'S-GRAVENPOLDER - Speciaal voor senioren houdt gemeente Borsele twee informatiebijeenkomsten in juni waar verschillende manieren van oplichting aan de orde komen, zoals whatsapp-fraude, babbeltrucs, helpdeskfraude en phishing.
4 uur geledenVLISSINGEN-OOST - Havenbedrijf North Sea Port roept het Rijk op om in de locatieafweging voor nieuwe kerncentrales rekening te houden met strategische havenontwikkelingen die bijdragen aan economische en maatschappelijke opgaven. North Sea Port acht de locaties Mosselbanken en het Thermphos-terrein in industriegebied Vlissingen-Oost daarom 'niet realistisch' voor de bouw van nieuwe kerncentrales.
18 uur geledenELLEWOUTSDIJK - De Westerscheldetunnel is van dinsdag 27 mei 19.30 uur tot woensdag 28 mei 5.00 uur dicht voor al het verkeer wegens onderhoudswerk.
23 uur geledenOVEZANDE - Een vrouw is maandagmiddag bij de Nistelle in Ovezande met haar auto ondersteboven in een sloot beland. Ze is daarbij gewond geraakt.
1 dag geledenGOES - Op zaterdag 7 juni fietsen Jeroen, Marco en Rudolph van Duinkerke naar Goes, een tocht van 190 kilometer, om geld in te zamelen voor Hospice Clarahofje in Goes.
1 dag geledenROOSENDAAL/KRUININGEN - Op station Roosendaal zijn zondagavond twee verdachten opgepakt in een trein, na een melding van bedreiging met een mes. De politie gebruikte daarbij een stroomstootwapen om een van de verdachten onder controle te krijgen.
1 dag geleden