Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie arresteert verdachte van bedreiging en mishandeling in Vlissingen

Politie arresteert verdachte van bedreiging en mishandeling in Vlissingen

VLISSINGEN - Een Arrestatieteam van de politie heeft vrijdagavond een man aangehouden op de Torenstraat. De man zou eerder die dag een persoon hebben bedreigd met een vuurwapen en in het gezicht hebben geslagen.

De politie kreeg vrijdag een melding binnen van een bedreiging die enige tijd eerder zou hebben plaatsgevonden bij een pand aan de Scheldestraat. Bij dit incident zou de verdachte een 24-jarige kamerbewoner hebben bedreigd met een vuurwapen. Ook sloeg hij de man in het gezicht en vernielde hij de toegangsdeur van het pand. Van het incident zouden ook camerabeelden zijn. Vrijdagavond werd de verdachte, die bekend staat als een veelpleger, gelokaliseerd op de Torenstraat rond 21:00 uur en is aangehouden. Omdat de man mogelijk een vuurwapen bezat, werd de aanhouding verricht door een Arrestatieteam van de politie. Bij de arrestatie werd geen vuurwapen aangetroffen. De politie is nog op zoek naar het wapen.

De reden van het conflict is niet duidelijk en ook heeft het slachtoffer geen aangifte gedaan.

Meer uit Vlissingen

Driedaags wijnfestijn in Lasloods Vlissingen

VLISSINGEN - In de Lasloods in Vlissingen vindt vrijdag, zaterdag en zondag het Wijnfeest plaats.

4 uur geleden
Feest op boulevard met ‘Langste mosseltafel van Zeeland’

VLISSINGEN - Met heerlijk zomers weer en veel animo was het donderdagavond feest op de Vlissingse boulevard. Het goededoeleninitiatief 'Langste mosseltafel van Zeeland' bracht vele mosselliefhebbers samen. Aan gezellig versierde lange tafels genoten zij van mosselen en steunden hiermee stichting ALS Zeeland.

9 uur geleden
Schade en files door kettingbotsing met drie auto’s op Sloebrug

VLISSINGEN - Drie auto's zijn donderdag aan het einde van de middag beschadigd geraakt bij een botsing op de Sloeweg in Vlissingen. Het ongeval veroorzaakte bij de Sloebrug files Vlissingen in. 

12 uur geleden
Fatbiker onderzocht na ongeval Adriaen Coortelaan in Vlissingen

VLISSINGEN - Een jongeman is donderdagavond laat medisch onderzocht na een ongeval met een fatbike in de Adriaen Coortelaan in Vlissingen. Behandeling in het ziekenhuis was niet nodig. 

12 uur geleden
Liefhebbers kunnen straks rondje met auto over Keizersbolwerk rijden

VLISSINGEN - Een ritje met de auto over Boulevard de Ruyter blijft in het seizoen verboden in de weekeinden en op feestdagen. Vanaf 2026 is een autorondje over het Keizersbolwerk wél mogelijk. 

1 dag geleden
Pieter Jan Mersie uit Vlissingen op kandidatenlijst ChristenUnie voor Tweede Kamer

VLISSINGEN - Pieter Jan Mersie, fractievoorzitter van ChristenUnie Vlissingen, staat op plek 41 op de CU-kandidatenlijst voor de komende Tweede Kamerverkiezingen. 

1 dag geleden
Opgeknapt sectorlicht alweer gretig op de kiek

VLISSINGEN - Het sectorlicht is teruggeplaatst op het Keizersbolwerk in Vlissingen en het rode, stalen bouwwerk kan meteen alweer op veel belangstelling rekenen.

2 dagen geleden