Poelbos tussen Goes en Heinkenszand krijgt een oppepper
GOES - Het Poelbos krijgt binnenkort een oppepper. “Het is nodig. De kwaliteit is de laatste tijd achteruit gegaan”, zegt wethouder André van der Reest van de gemeente Goes.
Wat er precies moet gebeuren om het te verfraaien weet hij nog niet. De gemeente gaat in overleg met inwoners van ‘s-Heer Hendrikskinderen en ‘s-Heer Arendskerke. Zij hebben in het verleden al ideeën ingediend, bijvoorbeeld over een recreatieve invulling en mogelijkheden op het gebied van duurzaamheid. “We maken er een project van en komen na overleg met visie voor het bos.”
Waterpoelen
Het Poelbos tussen Goes en Heinkenszand is in de jaren ‘70 aangelegd. Het is ongeveer 60 hectare groot en heeft wandelpaden, waterpoelen, picknickbankjes en enkele speelweiden. Staatsbosbeheer heeft het in beheer.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
1 dag geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
2 dagen geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
5 dagen geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
6 dagen geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
6 dagen geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
6 dagen geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
6 dagen geleden