Ploegenvoorstelling ZRTC Theo Middelkamp in Heinkenszand
HEINKENSZAND - Op vrijdag 10 februari houdt ZRTC Theo Middelkamp haar jaarlijkse ploegenpresentatie in De Stenge in Heinkenszand.
In de afgelopen jaren is er ondanks de beperkingen van corona flink aan de weg getimmerd door de Zeeuwse wielerclub. Tijdens de ploegenvoorstelling wordt de zaal meegenomen in een terugblik naar de afgelopen periode én in een vooruitblik naar komende seizoen. Jong en oud, toerrijder en wedstrijdrijder, amateurs en profs, alle categorieën komen voorbij. Ook de sponsoren worden in het zonnetje gezet, want zonder hen zou ZRTC Theo Middelkamp als club niet kunnen bestaan.
Bij binnenkomst kunnen loten gekocht worden om de club te steunen, waarbij aan het eind van de avond mooie prijzen gewonnen kunnen worden, die door de sponsoren beschikbaar zijn gesteld. Uiteraard is er dan ook al gelijk tijd om elkaar te ontmoeten onder het genot van een bakje koffie of thee.
Trofee uitgereikt
Het programma zelf start om 20 uur en terwijl iedere ploeg wordt voorgesteld, worden anekdotes verteld, uitleg gegeven over het programma en zullen enkele renners geïnterviewd worden. Ook wordt de de Niek Rentmeester trofee uitgereikt aan de renner die het afgelopen jaar de meeste punten vergaard heeft. Na afloop is er gelegenheid voor ontmoeting tijdens de borrel.
Meer uit Beveland
GOES - Wie in zijn gezin of omgeving te maken heeft met verslaving, weet hoe ingrijpend dat kan zijn. Dat ontdekte ook Karin, die de afgelopen jaren geconfronteerd werd met verslaving binnen haar gezin. "Op een gegeven moment besefte ik dat niet alleen mijn zoon hulp nodig had, maar ikzelf ook," ze. Door contact met andere naasten voelde ze zich eindelijk gehoord en begrepen.
9 uur geledenBORSELE - De gemeente Borsele heeft besloten twee nieuwe kunstwerken aan te kopen: De man van de overkant van kunstenares Jeannette Ephraim en Droog-veer van Betsy de Jonge. In totaal wordt hiervoor 51.000 euro uitgetrokken.
11 uur geleden's GRAVENPOLDER - Op donderdag 6 november vindt in 's-Gravenpolder de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde plaats.
16 uur geledenGOES - Op woensdag 5 november wordt het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) De Wingerd officieel geopend aan de Hilleweg 3 in Goes. Wethouder Stan Meulblok verricht om 11.45 uur de openingshandeling. Het kindcentrum is een samenwerking tussen basisschool De Wingerd en kinderopvangorganisatie Gloed, en biedt opvang en onderwijs aan kinderen van 0 tot 13 jaar.
1 dag geledenGOES - Heb jij het al gehoord? Op zaterdag 22 november komt Sinterklaas weer aan in Goes! De goedheiligman meert rond 13.00 uur aan in de stadshaven, waar hij op de historische kade feestelijk wordt verwelkomd door de Kinderburgemeester. Daarna trekt de Sint samen met zijn vrolijke Pieten, muziek en héél veel pepernoten door de binnenstad.
1 dag geleden"Op het moment dat alles onzeker is, geef ik mensen duidelijkheid; dat is wat ze het meest nodig hebben." Fabian Franse (46) uit Kloetinge werkt sinds 2007 als Salvagecoördinator in Zuidwest-Nederland. Wanneer de brandweer uitrukt naar een brand, begint voor bewoners of ondernemers vaak een lange nasleep. Nog vóór de verzekeraar arriveert, biedt Franse als Salvagecoördinator eerste hulp en helpt hij gedupeerden hun situatie weer op orde te krijgen.
1 dag geledenGOES - In de nacht van maandag op dinsdag is er brand uitgebroken bij muziekwinkel Bax in Goes. De brand ontstond rond 00.15 uur in een heftruck binnen het pand aan de Olympiastraat.
1 dag geleden