Plat gaat Schreuder assisteren bij PEC Zwolle
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle-trainer Dick Schreuder heeft er een nieuwe assistent bij. De club uit Overijssel heeft Johan Plat toegevoegd aan de technische staf. De 34-jarige trainer en oud-speler van de club komt over van FC Volendam, waar hij de leiding had over Jong FC Volendam. Plat tekent in Zwolle een contract voor anderhalf jaar met optie voor nog een seizoen.
Plat kwam als voetballer onder meer uit voor FC Volendam, FC Dordrecht, FC Oss en het Duitse Hansa Rostock. In het seizoen 2008-2009 speelde hij voor FC Zwolle, zoals de club toen heette. Vanwege blessureleed moest hij zijn loopbaan in 2015 beëindigen. Als trainer begon Plat in 2016 als assistent van Schreuder bij Katwijk. "Ook daarna heb ik me bij RKAV Volendam en FC Volendam door kunnen ontwikkelen", aldus Plat, die in Zwolle onder meer een rol voor zichzelf ziet weggelegd als een verbinding tussen het eerste elftal en de jeugdopleiding.
PEC Zwolle staat laatste in de Eredivisie. Het zag eerder trainer Art Langeler opstappen.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
14 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
14 uur geleden