Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Plat gaat Schreuder assisteren bij PEC Zwolle

Plat gaat Schreuder assisteren bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle-trainer Dick Schreuder heeft er een nieuwe assistent bij. De club uit Overijssel heeft Johan Plat toegevoegd aan de technische staf. De 34-jarige trainer en oud-speler van de club komt over van FC Volendam, waar hij de leiding had over Jong FC Volendam. Plat tekent in Zwolle een contract voor anderhalf jaar met optie voor nog een seizoen.

Plat kwam als voetballer onder meer uit voor FC Volendam, FC Dordrecht, FC Oss en het Duitse Hansa Rostock. In het seizoen 2008-2009 speelde hij voor FC Zwolle, zoals de club toen heette. Vanwege blessureleed moest hij zijn loopbaan in 2015 beëindigen. Als trainer begon Plat in 2016 als assistent van Schreuder bij Katwijk. "Ook daarna heb ik me bij RKAV Volendam en FC Volendam door kunnen ontwikkelen", aldus Plat, die in Zwolle onder meer een rol voor zichzelf ziet weggelegd als een verbinding tussen het eerste elftal en de jeugdopleiding.

PEC Zwolle staat laatste in de Eredivisie. Het zag eerder trainer Art Langeler opstappen.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

8 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

9 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

10 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

11 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

12 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

12 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

14 uur geleden