Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Plan voor Grand Hotel Britannia ter inzage

Plan voor Grand Hotel Britannia ter inzage

VLISSINGEN - Het nieuwbouwplan voor Grand Hotel Britannia in Vlissingen ligt van 18 februari tot en met 3 maart ter inzage. AVV Beheer wil aan de boulevard een complex met 205 kamers, twee restaurants en parkeergelegenheid realiseren.

Het Vlissingse college van burgemeester en wethouders verleent medewerking aan de aanvraag voor een omgevingsvergunning voor het plan van AVV Beheer. Vanaf volgende week donderdag ligt het plan twee weken ter inzage voor iedereen om erop te reageren. Deze reacties neemt de gemeente mee in de definitieve besluitvorming over de aanvraag. 

De gemeente heeft het bouwplan van AVV Beheer, inclusief de bijbehorende noodzakelijke onderzoeken, getoetst aan de regels. ‘Daarnaast heeft de ontwikkelaar omwonenden en de gemeenteraad nader geïnformeerd over het plan’, laat de gemeente vrijdag weten. 

Meer informatie

De plannen zijn de vinden op www.vlissingen.nl/britannia.

Meer uit Vlissingen

Fietser gewond bij eenzijdig ongeval op de Rozengracht

VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht  een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk. 

18 uur geleden
Twee medewerkers Jumbo Papegaaienburg onwel door lekkage in koeling

VLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis. 

18 uur geleden
Deelnemersveld HZ Schaaktoernooi bijna rond

VLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet. 

19 uur geleden
Fans van ringrijden kunnen zaterdag genieten in Ritthem

RITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.

1 dag geleden
Onderzoek: ‘Ruim acht op de tien Zeeuwen gaan op zomervakantie’

VLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.

1 dag geleden
Wandel mee met De Vrolijke Tippelaars

VLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen. 

1 dag geleden
Volop concerten in Sint Jacobskerk Vlissingen

VLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel. 

2 dagen geleden