Pizzeria Ali heropent deuren na overval
SINT-MAARTENSDIJK - Pizzeria Ali, gevestigd aan de Kaaistraat in Sint-Maartensdijk, heropent op woensdag 13 maart zijn deuren. Eind november 2018 vond er een gewapende overval plaats bij de pizzeria. Sindsdien zijn de deuren van de zaak gesloten, tot nu.
De eigenaar laat via Facebook weten iedereen dankbaar te zijn voor de steun, begrip en geduld. "Het heeft lang geduurd en het is voor ons nog zeker niet voorbij, maar wij willen een stap zetten richting ons oude ritme. Wij hopen ons leventje weer op de rails te krijgen", laat de eigenaar weten. "Wij hebben veel geprobeerd de afgelopen maanden om de gebeurtenissen te verwerken, veel overwegingen gedaan de pizzeria wel of niet te openen."
Oude omgeving
Even dachten ze eraan om de pizzeria voorgoed vaarwel te zeggen. "Het leek ons uiteraard makkelijker om de confrontatie uit de weg te gaan, niet meer terug, het niet meer hoeven te herleven. Maar na veel wikken en wegen kwamen wij tot een conclusie, om ons oude leven op gang te krijgen, hebben wij ons oude omgeving nodig... en dat zijn jullie... Ons leven bestond voor een groot deel uit onze klanten kring, dus de beste manier om hier boven op te komen is om dit samen met jullie te doen, terug naar onze roots, onze zaak, keihard werken, samen!" Daarom opent de pizzeria op 13 maart weer de deuren.
Overval
Na de overval zijn twee daders aangehouden. Een 17-jarig meisje en een 24-jarige man uit Dordrecht. Het meisje werd destijds meteen door de eigenaar en drie familieleden overmeesterd. De man meldde zichzelf bij de politie. De twee hebben niets buit gemaakt. Later bleek dat het ging om een nepvuurwapen, toch raakten vier mensen licht gewond bij het overmeesteren van de vrouw.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Achter een woningblok aan de Prins Willem-Alexanderstraat in Oud-Vossemeer heeft maandagavond een schutting in brand gestaan. Door het snelle optreden van bewoners kon worden voorkomen dat het vuur zich verder verspreidde.
13 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Het 80-jarig jubileum van voetbalvereniging Vosmeer bereikte op vrijdag 3 juli zijn hoogtepunt. Die dag stond een wedstrijd tegen de ex-profs van FC De Rebellen op het programma, samen met jeugdclinics en een feestelijke afsluiting in de avond. Voorzitter Aike Hommel kijkt tevreden terug op de viering.
16 uur geledenOUD-VOSSEMEER - In Oud-Vossemeer is vorige week het Thools kampioenschap jeu de boules gehouden. Carin van der Kleijn en Klaas van Konijnenburg kwamen als de winnaars uit de bus. Er deden zestien paren mee aan de titelstrijd die voor de derde keer werd gehouden.
20 uur geledenTHOLEN - Tien jaar na de laatste taptoe keerde de muzikale uitvoering afgelopen zaterdag terug naar Tholen. Dat gebeurde in het jaar waarin Tholen-stad 660 jaar stadsrechten viert. Bezoekers konden genieten van een show met muziek en optredens.
1 dag geledenPOORTVLIET - De bouw van de nieuwe multifunctionele accommodatie in Poortvliet is donderdag 2 juli feestelijk van start gegaan. Kinderen van de peuteropvang, OBS Nova en de Jenaplanschool gaven samen met wethouder Peter Hoek en Aannemingsbedrijf Fraanje het symbolische startsein door kleurrijke handafdrukken op de eerste heipalen te zetten.
1 dag geledenHALSTEREN/SCHERPENISSE - Het lichaam dat zondagmiddag levenloos werd aangetroffen onder een scooter in een sloot bij Scherpenisse, is van een vermiste jongeman uit Halsteren. Hij was al sinds zaterdagavond vermist, zo meldt een woordvoerder van de politie.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Hulpdiensten en de politie zijn momenteel aanwezig aan de Langeweg in Scherpenisse, waar het lichaam van een 19-jarige man is aangetroffen.
2 dagen geleden