Pinsteren bij Albert Heijn: landelijke pinstoring
THOLEN - De Albert Heijn kampt maandag 10 juni aan het einde van de middag met een landelijke pinstoring. Dit zorgt bij veel Albert Heijn-winkels voor lange rijen bij de kassa.
Vanaf 16.15 uur stromen de meldingen binnen op storingen.nl. Het is niet bekend waardoor de storing komt of hoe lang deze nog gaat duren. Er wordt aangeraden om bij een pinautomaat geld te halen, maar daar ontstaan hierdoor ook rijen.
Meer uit Tholen
THOLEN - Het Oude Stadhuis van Tholen was afgelopen zaterdag in vocale Franse sfeer.
1 uur geledenZEELAND - Het belooft vandaag opnieuw een onstuimige dag te worden. Nadat er vannacht hevige buien over de provincie trokken, waarschuwt het KNMI voor vanmiddag opnieuw voor plaatselijk stevige onweersbuien. Daarom geldt tussen 12:00 uur en 17:00 uur code geel.
5 uur geledenTHOLEN - De Raad van Toezicht heeft bekend gemaakt dat de heer Maurice Laban is benoemd tot bestuurder van Schutse Zorg Tholen. Hij zal per 1 november a.s. starten. Tot 1 november zal Jacqueline van Ginneken aanblijven als bestuurder a.i..
5 uur geledenSINT-ANNALAND - Zelf aardappelen uit de Zeeuwse klei halen, een frietje eten en kennismaken met het werk van een teler. Dat kan zaterdag 5 september tijdens de Nationale Aardappelrooidag bij Landbouwbedrijf Kooijman in Sint-Annaland. Gedeputeerde Arno Vael geeft om 11.00 uur het officiële startsein.
20 uur geledenTHOLEN - Traditiegetrouw organiseert Euromarkt ook dit jaar weer de Thoolse braderie, de laatste braderie deze zomer van het eiland Tholen en Sint Philipsland. Bezoekers kunnen zich verheugen op twee dagen vol gezelligheid, winkelen en entertainment in het historische centrum van Tholen.
1 dag geledenZEELAND - Het wordt vandaag een broeierig warme dag die eindigt met hevige regen- en onweersbuien. Vanaf 22:00 geldt code geel, waarschuwt het KNMI. "Bij de onweersbuien is er kans op windstoten, hagel en veel regen in korte tijd. Lokale wateroverlast is mogelijk."
1 dag geledenTHOLEN - Aan de Postweg in Tholen moet een tijdelijke noodopvang komen voor ongeveer 150 asielzoekers. De opvang blijft maximaal 2,5 jaar open. Daarmee kiest de gemeente voor een kortere opvangperiode dan eerder was voorzien.
2 dagen geleden