Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pinnen bij AH weer mogelijk, wel storing bij gemeente Den Haag

Pinnen bij AH weer mogelijk, wel storing bij gemeente Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Klanten van Albert Heijn kunnen weer pinnen in de winkels, meldt een woordvoerster van de supermarktketen. Eerder zorgde een landelijke storing voor problemen met pinnen in Albert Heijn-filialen. De pinstoring raakt ook andere bedrijven en organisaties. Zo waarschuwt de gemeente Den Haag dat betalen per pin op één stadskantoor onmogelijk is. Eerder zei ook supermarktketen Lidl landelijk last te hebben van de storing.

Op de site allestoringen.nl is in de namiddag een duidelijke piek te zien in het aantal meldingen van pinproblemen. Het is nog onduidelijk wat de oorzaak is. De Betaalvereniging Nederland, een koepelorganisatie van banken en andere bedrijven die een deel van het betalingsverkeer regelen, heeft geen signalen ontvangen van problemen bij haar leden. Een woordvoerder van KPN ziet ook geen aanwijzingen voor problemen bij de telecomprovider. "De dienstverlening bij ons loopt goed."

Meer uit Financieel

ING: voorlopig geen daling huizenprijzen, ondanks stijgende rente

AMSTERDAM (ANP) - Hoewel het aantal te koop staande woningen in Nederland groeit en de hypotheekrentes oplopen, zullen de huizenprijzen voorlopig niet dalen. Dat concludeert ING in een rapport over de woningmarkt. "Daarvoor is de koopmarkt nog altijd te krap."

3 uur geleden
Beurzen in New York sluiten licht lager na oplopen rentezorgen

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag met kleine verliezen de handel uitgegaan. Een daling van de olieprijzen kon niet voorkomen dat beleggers nog altijd bezorgd waren over een stijging van de inflatie en rentes. Zo stegen de rentes op langerlopende Amerikaanse staatsobligaties tot het hoogste niveau sinds 2002.

4 uur geleden
Trump zegt snel AI-adviseur te benoemen, benadrukt zelfregulering

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump denkt snel een AI-adviseur, of 'tsaar', aan te wijzen. Dat zegt hij na afloop van een ontmoeting met meerdere bestuursleden van vooraanstaande AI- en techbedrijven, onder wie de leiders van Anthropic en Nvidia. Volgens Trump moet een benoeming in de komende drie of vier dagen volgen.

4 uur geleden
Autoconcern Stellantis legt fabrieken stil om batterijtekort

SOCHAUX (ANP/RTR) - Autofabrikant Stellantis legt de productie in een aantal Franse fabrieken dagenlang stil. Een van de redenen is een tekort aan batterijen, meldt het bedrijf.

4 uur geleden
Milieuorganisatie dient in Brussel klacht in over Nieuw-Zeeland

UTRECHT (ANP) - De Nederlandse milieuorganisatie Both ENDS dient in Brussel een klacht in tegen Nieuw-Zeeland, omdat het land klimaatafspraken uit een twee jaar oude handelsovereenkomst met de Europese Unie niet zou nakomen. De Nieuw-Zeelandse regering hief vorig jaar een verbod op de zoektocht naar nieuwe olie- en gasvelden op zee op. Ook voerde ze onlangs wetgeving in die een lopende klimaatzaak tegen een zuivelconcern onmogelijk maakte.

5 uur geleden
Eurocommissaris: Brussel onderzoekt hoe brandstof goedkoper kan

DUBLIN/BRUSSEL (ANP) - De Europese Commissie gaat onderzoeken wat er gedaan kan worden om brandstof voor vervoer goedkoper te maken, zei Eurocommissaris Dan Jørgensen (Energie) na afloop van een overleg met EU-ministers van Energie.

8 uur geleden
AEX nadert recordslot dankzij opmars chipaandelen, Arcadis omlaag

AMSTERDAM (ANP) - De AEX, de belangrijkste graadmeter voor de beurs in Amsterdam, bereikte dinsdag tussentijds een recordstand van 1125 punten, maar wist niet op de hoogste slotstand ooit te sluiten. Vooral chipaandelen waren in trek, net als op Wall Street.

9 uur geleden