Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pijnlijke nederlaag Liverpool tegen laagvlieger Nottingham Forest

Pijnlijke nederlaag Liverpool tegen laagvlieger Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Liverpool heeft zijn derde nederlaag van dit seizoen geleden in de Premier League. De ploeg verloor vrij pijnlijk met 1-0 uit bij Nottingham Forest, dat door de zege in elk geval voorlopig afstand nam van de laatste plaats. Liverpool moet genoegen nemen met de zevende plaats in de stand. De club treft komende woensdag Ajax in de Champions League.

Nottingham Forest speelde fel in het eigen stadion City Ground en hield Liverpool met kunst en vliegwerk in bedwang. Virgil van Dijk had in de eerste helft de beste kans voor de ploeg van coach Jürgen Klopp, waarin Darwin Nuñez en Thiago Alcantara door blessures ontbraken. De Nederlandse international kon vrij inkoppen, maar besloot de bal opzij te leggen.

Na 10 minuten in de eerste helft viel de verrassende goal voor Nottingham. Taiwo Awoniyi schoot vanuit een voorzet de bal eerst op de paal, maar in de rebound was het alsnog raak. Daarna bleef Liverpool constant aandringen, maar het lukte niet te scoren. Van Dijk was in de slotfase nog twee keer dicht bij een treffer, maar de verdediger had geen geluk. Hij zat tegen het einde van de wedstrijd ook nog even op het veld met een van pijn vertrokken gezicht, maar bleek geen blessure te hebben opgelopen.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

4 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

4 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

4 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

4 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

4 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

10 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

16 uur geleden