Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pieterse kopvrouw Nederlandse mountainbikesters bij WK in Andorra

Pieterse kopvrouw Nederlandse mountainbikesters bij WK in Andorra

NIEUWEGEIN (ANP) - Puck Pieterse is de kopvrouw van de Nederlandse mountainbikesters voor de komende WK in Pal Arinsal in Andorra. Bondscoach Gerben de Knegt selecteerde verder Anne Tauber en Anne Terpstra.

"Puck aast op sportieve revanche na haar pech op de Olympische Spelen en Anne Terpstra heeft al vaak goed gepresteerd op dit parcours. Anne Tauber is terug na een blessure en staat ook met ambities aan de start", aldus De Knegt. Pieterse leek vorige maand in Parijs op weg naar olympisch eremetaal, maar na een lekke band eindigde de Amersfoortse als vierde.

Net als bij de Olympische Spelen is Nederland bij de WK bij de mannen niet vertegenwoordigd. De Knegt: "Op dit moment hebben we geen mannen beschikbaar die aan de eisen hebben voldaan of willen rijden. We bouwen aan een nieuwe lichting. Wat dat betreft is het hoopvol dat we met vier sterke beloften-mannen kunnen rijden, die allemaal in de top tien zouden kunnen eindigen. Met name Rens Teunissen van Manen en Tom Schellekens kunnen op een heel goede dag voor de medailles meedoen."

De WK mountainbike zijn van 28 augustus tot en met 1 september.

Meer uit Sport

Dure nederlaag Van Gerwen in Premier League

ABERDEEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is in de vijftiende ronde van de Premier League in zijn eerste partij uitgeschakeld. De drievoudig wereldkampioen verloor in Aberdeen van de Brit Nathan Aspinall met 6-3. De nederlaag kan tot gevolg hebben dat Van Gerwen zich niet plaatst voor de play-offs. Er is nog een reguliere speelronde te gaan.

1 uur geleden
Wielrenner Groves wint zesde etappe van Giro d'Italia

NAPELS (ANP) - Wielrenner Kaden Groves heeft de zesde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 26-jarige Australiƫr van Alpecin-Deceuninck was na 227 kilometer de snelste in een massasprint in Napels.

4 uur geleden
Paolini eerste finaliste in tennistoernooi Rome

ROME (ANP) - De Italiaanse tennisster Jasmine Paolini is doorgedrongen tot de finale van haar thuistoernooi in Rome. Ze versloeg in de halve finales van het graveltoernooi in de Italiaanse hoofdstad de Amerikaanse Peyton Stearns in twee sets: 7-5 6-1.

4 uur geleden
Van Poppel sprint naar tweede ritzege op rij in Hongarije

SIOFOK (ANP) - Danny van Poppel heeft ook de tweede etappe van de Ronde van Hongarije gewonnen. De renner van Red Bull-Bora-hansgrohe was na een 178 kilometer lange rit van Veszprem naar Siofok de snelste in de massasprint. Nederlands kampioen Dylan Groenewegen (Jayco-AlUla) eindigde als tweede en de Duitser Tim Torn Teutenberg (Lidl-Trek) werd derde.

5 uur geleden
Leclerc mist persdag voor Grote Prijs van Emilia-Romagna

IMOLA (ANP) - Charles Leclerc is donderdag niet aanwezig op de persdag van de GP van Emilia-Romagna. De Monegask van Ferrari voelt zich niet lekker. Dat heeft zijn team in een verklaring meegedeeld. Ferrari gaat ervan uit dat Leclerc vrijdag tijdens de vrije training wel weer van de partij zal zijn.

7 uur geleden
Basketballer Post met Golden State uitgeschakeld in play-offs NBA

MINNEAPOLIS (ANP) - Basketballer Quinten Post is met Golden State Warriors uitgeschakeld in de play-offs van de NBA. Minnesota Timberwolves was ook in het vijfde duel te sterk (121-110), waarmee de beslissing viel in de best-of-sevenserie: 4-1. Minnesota strijdt later met Oklahoma City Thunder of Denver Nuggets om een plek in de finale van volgende maand.

12 uur geleden
Klassementsleider Pedersen sprint naar derde ritzege in Giro

MATERA (ANP) - Wielrenner Mads Pedersen heeft zijn leidende positie in de Ronde van Italiƫ verstevigd. De 29-jarige Deen van Lidl-Trek sprintte in de vijfde etappe, die over 151 kilometer van Ceglie Messapica naar Matera ging, naar de zege. Pedersen drukte zijn wiel net iets eerder over de finish dan de Italiaan Edoardo Zambanini (tweede) en de Brit Tom Pidcock.

1 dag geleden