Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pieter Verwijs: 'Zonder sport op tv val ik wel een beetje in een zwart gat'

Pieter Verwijs: 'Zonder sport op tv val ik wel een beetje in een zwart gat'

Pieter Verwijs uit Sint-Annaland kijkt altijd uit naar de zomer. Niet alleen vanwege de vakantie en de quality time met zijn gezin, maar óók om te genieten van alle sportieve (wereld)prestaties. Zijn echtgenote vindt het wel prima dat de sportzomer nu een stuk minder tijd vergt, maar Pieter zelf vestigt al zijn hoop op de nazomer en het najaar waarin er veel wordt ingehaald. 

"Voetbal, Formule 1, de Spelen, wielrennen. Ik kijk het allemaal. Als kind al keek ik samen met mijn vader en mijn broers en dan natuurlijk vooral naar de grote sportevenementen. Inmiddels kijkt mijn oudste zoontje ook graag mee. Niet lang hoor, maar hij vindt het wel leuk om voetbal, racen of wielrennen te kijken. Dat laatste heeft ook mijn voorkeur. Vooral de Tour de France. Die prestaties, de tactiek, maar zeker ook de landschappen. Dat is genieten. We eten dan ook niet voordat er die dag gefinisht is." Deze zomer wordt er echter bar weinig sport gekeken en daar moet Pieter wel even aan wennen. "Wel een beetje een zwart gat", zegt hij lachend. "Je bent zo gewend om het te volgen. Mijn vrouw bevalt het wel zo, voor haar hoeft het niet meer terug te komen, grapte ze. Ze vindt het niet erg dat ik veel sport kijk, maar zelf geeft ze er niets om." Pieter zegt het EK Voetbal niet zo gemist te hebben. "Ik ben meer van het clubvoetbal. Feyenoord. Erg jammer dat de competitie niet wordt opgepakt zoals elders, dan had je een eerlijk eind van de Nederlandse competitie gehad." Pieter kijkt uit naar de nazomer en het najaar. "Als corona geen roet in het eten gooit, wordt het een mooi najaar met alsnog een vol programma." [n]

Meer uit Tholen

Thoolse lijsttrekkers gaan donderdag met elkaar in debat over zes onderwerpen

OUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.

3 uur geleden
ChristenUnie Tholen: ‘Wij willen samen met u blijven bouwen aan een ‘Mooi Tholen’’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 4: ChristenUnie Tholen.

6 uur geleden
Algemeen Belang Tholen: ‘Bestuur hoort niet op afstand te staan, maar tussen de mensen’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.

9 uur geleden
Burgerpeiling 2025: Tholenaren waarderen hun gemeente op alle fronten hoger

THOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.

10 uur geleden
Slaakbrug vijf weken dicht deze zomer én nog vier nachtafsluitingen voor onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.

1 dag geleden
VVD Tholen: ‘We willen bouwen aan een sterke, ondernemende en leefbare gemeente’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 2: VVD Tholen.

1 dag geleden
SGP Tholen: ‘We staan voor een stabiel en betrouwbaar bestuur’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 1: SGP Tholen.

1 dag geleden