Piet Fase: ‘Ik had corona en dat is géén simpel griepje’
Piet Fase uit Oud-Vossemeer raakte afgelopen maart ook besmet met het Coronavirus. Ondanks zijn jonge leeftijd (hij was toen nog 36) en zijn goede conditie is Piet erg ziek geweest.
Op 25 maart brak Piet nog zijn persoonlijke record met zijn racefiets, zijn conditie was beter dan ooit tevoren. Twee dagen later was hij ineens ziek en binnen een paar uur had Piet hoge koorts. Op 30 maart testte Piet vervolgens positief op Corona. Piet bleef een dag of zes koorts houden, was supermoe en had last van pijn op de borst. Inmiddels is Piet weer volledig opgeknapt en heeft hij er gelukkig geen longschade aan overgehouden. Een geluk volgens de artsen in het ziekenhuis. Veel mensen van Piet zijn leeftijd hebben het uiteindelijk niet eens overleefd. Vaak vanwege geen of mindere conditie, roken en overgewicht. “Zelf ben ik heel sportief, ik rook niet en heb totaal geen overgewicht”, legt Piet uit.
Piet, die al jaren zijn eigen onderneming in racefietsen heeft, kon zijn zaak zes weken niet draaien. Gelukkig was hier al het begrip voor van klanten en Piet werd overspoeld met berichtjes en kaarten. Inmiddels is Piet dus weer volledig opgeknapt. “Het is zeker geen griepje wat sommige mensen beweren, gelukkig is het voor ons goed afgelopen. Houd je aan de maatregelen en is je conditie niet in orde, doe er wat aan. Stop met roken, ga sporten en pak vooral die racefiets”, aldus Piet.
Meer uit Tholen
THOLEN/WEST-BRABANT - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Irene Welling, dierenarts en eigenaar van Paardenpraktijk West-Brabant.
18 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Op de Leguitsedijk in Oud-Vossemeer zijn zaterdagmiddag een auto en een motor met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse vanwege een melding van een mogelijk ongeval met letsel.
20 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Angela Toussaint die de spotlight mocht vangen.
21 uur geledenTHOLEN/ STEENBERGEN- De wijkagenten van de gemeenten Tholen en Steenbergen hebben vrijdagmiddag vijf bekeuringen uitgeschreven voor het rijden onder invloed van alcohol. Dit hebben ze zaterdagmiddag bekend gemaakt.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De Landelijke rijvereniging & ponyclub Eendrachtruiters Tholen bestaat in mei 80 jaar. De vereniging werd opgericht in 1946, vlak na de Tweede Wereldoorlog, een periode waarin saamhorigheid en gezamenlijke activiteiten een belangrijke rol speelden. Inmiddels zijn de Eendrachtruiters al decennialang een vertrouwd gezicht binnen de regionale paardensport. Waar het 75-jarig jubileum nog groots werd gevierd, kiezen zij er dit keer bewust voor het wat kleinschaliger te houden.
1 dag geledenTHOLEN - ZLTO Tholen (Zuidelijke Land- en Tuinbouw Organisatie) houdt op maandag 25 mei, tweede pinksterdag, het evenement Buurten bij de Boer. Er is een fietsroute uitgestippeld van ongeveer 20 kilometer langs verschillende boerderijen. Iedereen kan meedoen, van jong tot oud. De fietstocht voert langs vier agrarische bedrijven in de omgeving tussen Tholen en Scherpenisse.
1 dag geledenTHOLEN - Op zaterdagochtend 23 mei klinkt weer het geronk van motoren door Tholen. Oude trekkers, glimmend opgepoetst of juist trots gedragen door jaren werk op het land, verzamelen zich voor de jaarlijkse rondrit van de Oldtimer Trekker Vereniging OTMMZ. Rond half tien staan de eerste deelnemers al klaar bij de Bergse Diepsluis voor koffie en een Zeeuwse bolus, terwijl langs de dijk langzaam een stoet van zo'n tachtig oldtimer trekkers groeit.
2 dagen geleden