Piet Fase: ‘Ik had corona en dat is géén simpel griepje’
Piet Fase uit Oud-Vossemeer raakte afgelopen maart ook besmet met het Coronavirus. Ondanks zijn jonge leeftijd (hij was toen nog 36) en zijn goede conditie is Piet erg ziek geweest.
Op 25 maart brak Piet nog zijn persoonlijke record met zijn racefiets, zijn conditie was beter dan ooit tevoren. Twee dagen later was hij ineens ziek en binnen een paar uur had Piet hoge koorts. Op 30 maart testte Piet vervolgens positief op Corona. Piet bleef een dag of zes koorts houden, was supermoe en had last van pijn op de borst. Inmiddels is Piet weer volledig opgeknapt en heeft hij er gelukkig geen longschade aan overgehouden. Een geluk volgens de artsen in het ziekenhuis. Veel mensen van Piet zijn leeftijd hebben het uiteindelijk niet eens overleefd. Vaak vanwege geen of mindere conditie, roken en overgewicht. “Zelf ben ik heel sportief, ik rook niet en heb totaal geen overgewicht”, legt Piet uit.
Piet, die al jaren zijn eigen onderneming in racefietsen heeft, kon zijn zaak zes weken niet draaien. Gelukkig was hier al het begrip voor van klanten en Piet werd overspoeld met berichtjes en kaarten. Inmiddels is Piet dus weer volledig opgeknapt. “Het is zeker geen griepje wat sommige mensen beweren, gelukkig is het voor ons goed afgelopen. Houd je aan de maatregelen en is je conditie niet in orde, doe er wat aan. Stop met roken, ga sporten en pak vooral die racefiets”, aldus Piet.
Meer uit Tholen
THOLEN - De voorgenomen coalitie van SGP, ChristenUnie en de VVD stuit op kritiek van andere partijen. Forum voor Democratie, het CDA en Algemeen Belang Tholen vinden dat deze keuze geen recht doet aan de verkiezingsuitslag.
10 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Mannenzang Tholen organiseert op vrijdag 17 april de derde mannenzangavond in de Maartenskerk in Sint-Maartensdijk. Tijdens deze muzikale avond wordt geld ingezameld voor Gevangenenzorg Nederland.
14 uur geledenSINT-ANNALAND - De vijfde editie van het Op d'n Dreef Festival gaat aankomend weekend van start. Dit jaar niet alleen met een muzikaal programma op vrijdag en zaterdag, maar ook met een ladies bingo op de donderdagavond. "Zo proberen we het eiland levendig te houden", zegt medeorganisator André van Ast.
1 dag geledenTHOLEN - Na enkele gesprekken wil de SGP opnieuw een coalitie vormen met de CU en VVD. Daarmee blijft het college wat betreft partijen onveranderd. Wel wordt gezocht naar een vierde wethouder; in de vorige periode waren dat er drie.
1 dag geledenTHOLEN - Op 1 en 8 april vond het jaarlijkse damtoernooi voor Thoolse basisscholen plaats. Na een spannende strijd wist Ter Tolne 1 de felbegeerde bokaal binnen te slepen. Zij mogen zich kronen tot Thools damkampioen 2026.
1 dag geledenTHOLEN - Tholen heeft zich aangesloten bij het Zonvenant van het Nationaal Huidfonds. Met deze samenwerking wil de gemeente inwoners en bezoekers bewuster maken van het belang van bescherming tegen schadelijke uv-straling en zo huidkanker helpen voorkomen. Om die reden zijn op donderdag 9 april drie zonnebrandpalen geplaatst bij drukbezochte strandopgangen.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Een anonieme tip heeft onlangs geleid tot de vondst van verdovende middelen in een woning in Sint-Annaland. Ook op meerdere locaties in West-Brabant trof de politie drugs aan na binnengekomen tips via Meld Misdaad Anoniem. Er zijn meerdere verdachten aangehouden.
2 dagen geleden