
Piccard heeft de meeste vacatures al ingevuld
VLISSINGEN – Hotel Restaurant Piccard aan de Badhuisstraat 178 in Vlissingen heeft de meeste vacatures die er waren al kunnen invullen. “We zijn alleen nog op zoek naar wat extra personeel voor in de bediening en eventueel een aanvulling voor de schoonmaak van de hotelkamers”, laat mede-eigenaar Prem Chitaroe van Piccard weten.
Chitaroe vertelt ook dat hij eerder dit jaar een groot tekort had aan flexibel personeel voor de schoonmaak, bediening en de receptie van het hotel en restaurant. Piccard heeft op dit moment in totaal eenentwintig medewerkers in dienst.
Meer uren
Prem Chitaroe is sinds begin dit jaar, samen met zijn broer Jerry, eigenaar van het vroeger befaamde viersterrenhotel. De Amsterdammer denkt dat veel horecamedewerkers tijdens de coronapandemie zijn overgestapt naar een andere branche. “Een baan die meer zekerheid biedt op werk tijdens de pandemie. Maar ik hoor en zie ook dat er in andere branches een groot tekort is aan personeel,” vertelt hij. “Vooral leveranciers en onderhoudsbedrijven kampen met een tekort aan personeel.” Hotel Restaurant Piccard lost vacatures veelal op door mond tot mond reclame en door soms een advertentie te plaatsen. “Maar op dit moment kunnen wij het goed redden met onze huidige personele bezetting. Alleen werken zij nu wat meer uren dan normaal.”
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op donderdag 14 augustus kleuren vier propellervliegtuigen van het Britse aerobatic display team The Global Stars de lucht boven de Westerschelde. De internationaal gelauwerde formatie is opnieuw te gast tijdens Rescue Zeeland - het grootste hulpverleningsevenement van Nederland bij de Vlissingse boulevard - en belooft wederom een vliegshow van wereldklasse te verzorgen.
23 uur geledenVLISSINGEN - De samenwerking tussen regio en rijk vanuit Wind in de zeilen bestaat vijf jaar. 'De voortgangsrapportages die twee keer per jaar verschijnen, laten zien dat er door de samenwerking mooie resultaten zijn bereikt', schrijft de gemeente Vlissingen in een persbericht.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - Aan de Dongestraat in Oost-Souburg worden een gezondheidscentrum en 24 appartementen gebouwd. Deze vernieuwing komt op de plek van het schoolgebouw van de Parelburcht en sportzaal Van Duyvenvoorde, die niet meer in gebruik zijn. De sloop van de school begint zo snel mogelijk, laat de gemeente Vlissingen weten.
1 dag geledenVLISSINGEN - 104 kinderen van basisscholen uit de hele stad bezoeken deze weken de zomerschool in brede school De Combinatie in Vlissingen. Dinsdag zijn ze al begonnen en donderdag was de feestelijke, officiële opening.
1 dag geledenVLISSINGEN - "Ik geef je mijn Raam" de unieke expositieruimte aan de Koudekerkseweg 8 in Vlissingen toont gedurende zes weken negen zogeheten Outsider kunstenaars uit het atelier "de Glazen Pui" in Middelburg.
2 dagen geledenOOST-SOUBURG - De locatie van de brandweerpost in Oost-Souburg is gekozen om snel in alle richtingen te kunnen uitrukken. In het oog springen doet deze plek op het bedrijventerrein aan de Marie Curieweg alleen wat minder. "Veel Souburgers weten daardoor niet dat ons dorp een eigen brandweer heeft", vertelt ploegleider Mark de Feijter. Die is er dus wel degelijk en bestaat zelfs 25 jaar.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Bij laag water snel metselen, zodat de mortel voor hoog water hard is. Dit typeert het uitzonderlijke groot onderhoud deze maanden aan het Keizersbolwerk in Vlissingen. Daarnaast is het de kunst om het bijna vijf eeuwen oude verdedigingswerk te restaureren met behoud van de oorspronkelijke uitstraling.
3 dagen geleden