Persoon vermist in Oosterschelde bij Scherpenisse
SCHERPENISSE - In de Oosterschelde, ter hoogte van de Gorishoeksedijk in Scherpenisse, is maandag 1 juli aan het einde van de middag een man overleden. De zwemmer was ongeveer een uur vermist toen de hulpdiensten hem aantroffen. Reanimatie mocht toen niet meer baten.
De eerste hulpdiensten kwamen snel ter plekke op de Gorishoeksedijk. Er werd met reddingsboten intensief gezocht naar de man.
Uiteindelijk troffen reddingsdiensten hem aan. Zij startten nog een reanimatie, maar dat mocht niet meer baten. De man overleed ter plekke. Het betrof een 46-jarige inwoner van Breda.
Het slachtoffer is geïdentificeerd. Het betreft een 46-jarige man uit Breda. Familie is in kennis gesteld. https://t.co/tgfpmFpoyS
— Politie_Zeeland (@Politie_Zeeland) July 1, 2019Meer uit Tholen
SINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.
4 uur geledenTHOLEN - Negen inwoners van de gemeente Tholen zijn vrijdag door burgemeester Marleen Sijbers verrast met een Koninklijke onderscheiding. Acht mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen en Leen Geluk werd zelfs benoemd tot Ridder.
23 uur geledenPOORTVLIET - Op de Poortvlietsedijk (N286) bij Poortvliet is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto van de weg geraakt en onderaan de dijk tot stilstand gekomen. Rond 00.35 uur verloor een man door nog onbekende oorzaak de controle over zijn auto. De auto kwam zo'n 100 meter verderop beneden de dijk op de zijkant, op de passagierskant, tot stilstand.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Het programma voor Koningsdag 27 april in Sint-Maartensdijk.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM / ROOSENDAAL - Patiënten van het Bravis ziekenhuis kunnen weer gebruikmaken van het online portaal MijnBravis. Bravis verbrak sinds 7 april preventief de verbinding met onder meer dit systeem vanwege een data-incident bij softwareleverancier ChipSoft. Volgens ChipSoft zijn hierbij geen patiëntgegevens van Bravis gestolen. Na een grondige evaluatie en zorgvuldige heropstart, kunnen patiënten nu weer veilig inloggen, informatie bekijken en afspraken maken. Direct na het bekend worden van het data-incident bij ChipSoft op 7 april, heeft Bravis zich nadrukkelijk laten adviseren door onder meer het landelijk cyberexpertisecentrum Z-Cert. Na bestudering van een uitgebreid adviesrapport van expertisecentrum Z-Cert besloot het ziekenhuis de verbindingen met de verschillende applicaties zorgvuldig te herstellen.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Het bestuur van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland had vorige week woensdagmiddag de Streekdrachtgroep Tholen uitgenodigd in De Wimpel in Sint Philipsland. Ook de leden van andere vrouwenverenigingen in Sint Philipsland en Anna Jacobapolder hadden een uitnodiging gekregen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Op de Plaatweg bij Sint-Annaland is woensdagmiddag een auto over de kop geslagen. Het voertuig kwam uiteindelijk weer op zijn wielen tot stilstand. De auto raakte zwaar beschadigd.
2 dagen geleden