Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Persoon gewond bij kop-staartbotsing op afrit Thoolsebrug

Persoon gewond bij kop-staartbotsing op afrit Thoolsebrug

THOLEN - Eén persoon is woensdagavond gewond geraakt bij een kop-staartbotsing op de Thoolsebrug. Het overige verkeer ondervond weinig hinder aan het ongeval. 

Omstreeks 17.00 uur ontvingen de hulpdiensten een melding van een kop-staartbotsing op de afrit van de Thoolsebrug. Ter plaatse bleek bij dit ongeval één persoon gewond te zijn geraakt. Het slachtoffer is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. 

Het overige verkeer ondervond weinig hinder van de aanrijding. Beide betrokken voertuigen liepen lichte schade op bij het ongeval. Eén van de betrokken voertuigen kon zijn weg zelfstandig vervolgen. Het voertuig van de gewonde bestuurder is door agenten op het Terreplein geparkeerd.

Meer uit Tholen

Bijna helft van Thoolse mantelzorgers minder overbelast dan twee jaar geleden

THOLEN - In Nederland kunnen we niet zonder mantelzorgers: ze verlenen alledaagse zorg aan bijvoorbeeld een kind, ouder of buur. Wel blijkt het een zware taak. Zeeland telt namelijk zo'n tienduizend zwaar- tot overbelaste mantelzorgers, een stijging van 50 procent ten opzichte van twee jaar eerder. Maar op Tholen ligt dat anders, blijkt uit onderzoek van Independer op basis van data van het CBS, RIVM en de GGD's.

6 uur geleden
Spoedreparatie op Haringvlietbrug: A29 zondag richting Bergen op Zoom dicht

WEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug (A29) richting Bergen op Zoom is zondag afgesloten voor een spoedreparatie. Rijkswaterstaat repareert dan schade aan het asfalt, waardoor automobilisten en vrachtverkeer moeten omrijden.

11 uur geleden
Provincie Zeeland verkort periode van traditioneel zeegroenten snijden

THOLEN - De provincie Zeeland past het snijseizoen voor zeegroenten aan. Vanaf volgend jaar mogen zeekraal en lamsoor pas worden gesneden ná het broedseizoen van vogels, van 15 juli tot en met 31 augustus. Voorheen kon dit al vanaf 15 april, wat betekent dat het snijseizoen met drie maanden wordt ingekort.

1 dag geleden
Gitaarduo Elias en Cordas vullen het oude stadhuis met Italiaanse klanken

THOLEN - Komende zaterdag verandert het oude stadhuis van Tholen voor één avond in een Italiaans theater. Het gitaarduo Izhar Elias en Fernando Riscado Cordas brengt dan een programma met beroemde Italiaanse melodieën, van opera tot filmscores.

1 dag geleden
Zoeking in straat Sint-Maartensdijk waar man overleed, ‘drones bij woning bewoner’

SINT-MAARTENSDIJK - In Sint-Maartensdijk doet de politie vandaag een zoeking in de straat van een woning waar 2,5 week geleden een man overleed. De aanleiding voor de zoeking is nog onduidelijk.

2 dagen geleden
‘Geen gezondheidsrisico’s voor Thoolse inwoners door PFAS-vervuiling Sabic’

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Thoolse huishoudens lopen geen gezondheidsrisico's door de PFAS-vervuiling van het Bergse chemiebedrijf Sabic in de Westerschelde. Dat laat het college van burgemeester en wethouders weten op schriftelijke vragen van de fractie GroenLinks-PvdA. Sabic heeft jarenlang, zonder dit te melden, PFAS-houdend afvalwater geloosd in het milieu.

2 dagen geleden
Gaslek bij uitgebrand autobedrijf in Tholen, brandweer vindt oorzaak na speurwerk

THOLEN - Bij het uitgebrande autobedrijf aan de Schelde-Rijnweg in Tholen is woensdagavond een gaslekkage ontdekt. De brandweer heeft het lek afgesloten en de situatie vervolgens overgedragen aan de netbeheerder.

2 dagen geleden