Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Persoon aangehouden voor brandstichting bij zorginstelling in Koudekerke

Persoon aangehouden voor brandstichting bij zorginstelling in Koudekerke

KOUDEKERKE – De politie heeft vrijdagmorgen een persoon aangehouden aan de Tramstraat in Koudekerke op verdenking van brandstichting. De brandweer schaalde op naar een middelbrand.

De hulpdiensten werden omstreeks 05.50 uur opgeroepen voor een automatische brandmeldalarmering bij een zorginstelling aan de Tramstraat. Al snel bleek dat er daadwerkelijk sprake was van brand. De brandweer schaalde op naar een middelbrand. De brandweer van Koudekerke en Vlissingen, de politie en ambulancedienst kwamen met spoed ter plaatse. Ter plekke bleek dat een persoon een bed in brand had gestoken. De brandweer heeft de brand geblust. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Het gebouw is geventileerd. De politie heeft één verdachte aangehouden. Stichting Salvage is in kennis gesteld.

Meer uit Middelburg

Wint Middelburgse Mila Haak landelijke podcastprijs?

MIDDELBURG - De in Middelburg opgegroeide Mila Haak is een van de 10 genomineerden voor de NTR Podcastprijs 2025. Mila maakte de podcast Pleisters plakken. De prijsuitreiking zal plaatsvinden op zondag 14 september.

3 uur geleden
GGD: Zeeuwen vaker chronisch ziek en zwaarder belast met mantelzorg

MIDDELBURG - Uit de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2024-2025 blijkt dat de gezondheid van Zeeuwen achteruitgaat. 'Er zijn steeds meer mensen met chronische ziekten en psychische klachten', meldt de gezondheidsdienst GGD Zeeland in een persbericht. 'Steeds meer mensen hebben zorg nodig, omdat er meer ouderen bijkomen. Maar er zijn juist minder mensen die voor hen kunnen zorgen.'

8 uur geleden
Voorlichtingsavond in Sint Laurens over online oplichting en cybercriminaliteit

SINT LAURENS - Ontvangt u wel eens een mailtje, appje of telefoontje waarvan u denkt 'Klopt dit wel'? Het aantal slachtoffers van fraude is de laatste jaren fors toegenomen. Daarom organiseert de gemeente Middelburg in samenwerking met de politie op woensdagavond 18 juni een voorlichtingsbijeenkomst in Sint Laurens.

1 dag geleden
Badeendjesrace levert 6635 euro op voor goede doelen

MIDDELBURG - De Badeendjesrace Walcheren heeft zaterdag, tijdens de Middelburgse Havendagen, 6635 euro opgeleverd voor het goede doel. De opbrengst gaat naar Clini Clowns en lokale verenigingen en basisscholen. 

1 dag geleden
MTV viert 55-jarig bestaan met spetterende showdag

MIDDELBURG - De Middelburgse turnvereniging MTV '69 heeft dit weekeinde haar 55e verjaardag gevierd. Door omstandigheden en een druk wedstrijdseizoen is deze dag wat later gevierd dan de officiële datum. 

1 dag geleden
In Middelburg staat ‘flessenautomaat’ voortaan gewoon op straat

MIDDELBURG - In Middelburg en Arnemuiden plaatst Statiegeld Nederland acht statiegeldautomaten op openbare plekken. Dit is een test tegen minder zwerfafval, laat de gemeente maandag weten in een persbericht. Ze zegt dat Middelburg de eerste gemeente in Nederland is met statiegeldautomaten op straat.

2 dagen geleden
Slachtoffer overleden na explosie in jachthaven Oranjeplaat bij Arnemuiden

ARNEMUIDEN - Een van de twee gewonden van de explosie zaterdagmiddag in jachthaven Oranjeplaat bij Arnemuiden is overleden. Het slachtoffer is in de nacht van zaterdag op zondag aan zijn verwondingen bezweken, meldt de politie.

2 dagen geleden