Personenauto rijdt tegen hek Koningsweg
VLISSINGEN – Een auto is woensdagmorgen beschadigd geraakt bij een ongeval op de Koningsweg. Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt.
Een witte personenauto raakte omstreeks 08.10 uur een lantaarnpaal en is vervolgens tot stilstand gekomen tegen een metalen hek. Door de klap raakte de auto beschadigd. De politie en brandweer werden met spoed ter plaatse gestuurd.
Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt bij het ongeval. Bergingsbedrijf Kuzee is ter plaatse gekomen om de kapotte auto af te slepen. TIjdens het ongeval is de weg volledig afgesloten geweest. Het verkeer is tijdelijk omgeleid door de politie.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Na de voorbereidingen voor een vernieuwde Walstraat noord in Vlissingen wordt er nu zo'n vier weken gesloopt. Dan volgt het werk aan kabels en leidingen en kan de opbouw van het nieuwe winkel- en verblijfsgebied volgend voorjaar beginnen.
19 uur geledenVLISSINGEN - Maurits Schoenmaker tekent speciaal voor de Vlissingse Bode mooie plekjes in Vlissingen. Deze keer is de Zeevaartschool aan de boulevard zijn onderwerp.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Een man is zaterdagochtend in de Koopmanshaven te water geraakt. Hulpdiensten waren snel ter plaatse om hem uit het water te halen en eerste hulp te verlenen. Volgens de politie was de man vermoedelijk onder invloed.
2 dagen geledenVLISSINGEN - In de Kasteelstraat is vrijdagavond brand ontstaan onder de motorkap van een Ford. Dankzij snel ingrijpen van de brandweer bleef de schade beperkt, al liep de auto wel aanzienlijke hitteschade op.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De stichting Van Woelderenpark heeft ontdekt dat een monumentale boom met vleermuiskast op het punt staat gerooid te worden in het Vlissingse stadspark. 'Het betreft een gezonde iep van circa 55 jaar oud die op een belangrijke vleermuisvliegroute staat', aldus Jean-Marie van Isacker, voorzitter het stichtingsbestuur. Hij pleit er bij de gemeente voor de boom in het Nollebos te sparen.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De politie vraagt getuigen van de autobrand in de nacht van vrijdag 24 op zaterdag 25 oktober in de Hercules Segherslaan in Vlissingen zich te melden.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De automobilist die donderdagmiddag betrokken was bij een ernstig ongeluk in Vlissingen is door de politie aangehouden op verdenking van het rijden onder invloed van drugs.
4 dagen geleden