
Perenbomen maken plaats voor kinderboerderij en speeltuin
SINT PHILIPSLAND - Een mooi actie van Kraampje van Wisse. De prachtige oude perenbomen (Doyenné du Commice) op het terrein worden verkocht. Daarmee maakt men letterlijk plaats voor een kinderboerderij en speeltuin waar ook kinderen in een rolstoel gebruik van kunnen maken. De opbrengst van de bomen wordt hier ook voor gebruikt.
“De bomen zijn gepland tussen 1968 en 1972 en zijn in zeer goede conditie. Ze geven elk jaar mooie vruchten. Wij willen graag op ons erf een kinderboerderij en speeltuin maken. Een plek waar iedereen welkom is om te ontspannen, spelen en leren. We willen de kinderboerderij en speeltuin ook geschikt maken voor rolstoelgebruikers, zodat echt iedereen mee kan doen. Hoe leuk is dat! Om plaats te maken voor dit idee, maar ook om geld in te zamelen voor dit initiatief, verkopen wij de prachtige oude perenbomen die nu op dit perceel staan. De perenbomen worden in februari met kluit gerooid en kosten €95 euro per boom. Zoekt u nog een mooie boom voor in uw tuin en wilt u tevens een mooi initiatief steunen? Neem dan contact met ons op. Grotere aantallen is zeker mogelijk.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Kinderen kunnen zich donderdag weer uitleven tijdens de jaarlijkse Spetterdag bij zwembad De Spetter in Tholen. Van 10.00 tot 12.30 uur zijn er allerlei leuke spelletjes in én rond het water voor kinderen van 7 tot en met 12 jaar.
3 uur geledenTHOLEN - Burgemeester Marleen Sijbers heeft besloten een woning aan de Koningin Wilhelminastraat in Tholen tijdelijk te sluiten. De maatregel volgt op de ontdekking begin mei van een professionele hennepkwekerij op het adres. De sluiting duurt twee maanden en gaat in op maandag 14 juli.
4 uur geledenSINT-ANNALAND - De Zevendorpentocht op het eiland Tholen heeft afgelopen weekend 2250 euro opgebracht voor het goede doel Stichting StaVoord6. Honderden wandelaars deden mee aan de 35e editie van dit wandelevenement.
7 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Speeltuin De Vossetuin organiseert woensdag een rommelmarkt met activiteiten aan de Cornelis Frankenstraat. De opbrengst van deze middag gaat naar het verbeteren en opknappen van de speeltuin.
21 uur geledenSINT-ANNALAND - Vrijdag en zaterdag was het groot feest in Sint-Annaland. Het dorp vierde het hoogtepunt van zijn 550-jarig bestaan met een speciaal jubileumweekend. Twee dagen lang kwamen bewoners en bezoekers samen om dit bijzondere moment te vieren. Bekijk onderaan dit artikel foto's van de zaterdagmiddag.
1 dag geledenSTEENBERGEN/THOLEN - Gerben Gakeer uit Tholen heeft eind juni de eerste prijs gewonnen in de profielwerkstukkenwedstrijd van vereniging Ons Middelbaar Onderwijs (OMO). De vierdejaars leerling van 't Ravelijn in Steenbergen deed onderzoek naar duurzaamheid in zijn eigen woonplaats.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - In Sint-Maartensdijk is een nieuwe stichting opgericht: Smerdiek Leeft. Deze stichting wil mensen, verenigingen en bedrijven in het dorp beter met elkaar verbinden en samen leuke en nuttige dingen doen.
2 dagen geleden