Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pedro leidt Brighton naar vijfde ronde in FA Cup

Pedro leidt Brighton naar vijfde ronde in FA Cup

SHEFFIELD (ANP) - Voetballer João Pedro heeft Brighton & Hove Albion naar de vijfde ronde van de FA Cup geleid. De Braziliaan scoorde drie keer in de 5-2-zege bij Sheffield United, de hekkensluiter in de Premier League.

Brighton, dat speelde met Bart Verbruggen in het doel en Jan Paul van Hecke in de verdediging, kwam al vroeg op voorsprong door een doelpunt van Facundo Buonanotte. Pedro maakte er na bijna een half uur 2-0 van. Gustavo Hamer, oud-speler van Feyenoord en PEC Zwolle, scoorde voor de rust nog voor Sheffield en William Osula maakte diep in de extra tijd van de eerste helft gelijk. In de tweede helft zorgde Pedro voor nog eens twee doelpunten. Danny Welbeck bepaalde de eindstand met de vijfde treffer.

Luton Town schakelde Everton uit. De wedstrijd in Liverpool tussen de nummer 17 en nummer 18 uit de Premier League eindigde in 1-2.

Luton, met Tim Krul op doel, kwam op voorsprong door een eigen doelpunt van Vitaliy Mykolenko. Jack Harrison trok de stand in de tweede helft gelijk, maar Cauley Woodrow maakte in de blessuretijd de winnende voor Luton. Arnaut Danjuma viel in de slotfase nog in bij Everton.

Meer uit Voetbal

PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

23 minuten geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

1 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

1 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

3 uur geleden
Liverpool wint met invaller Salah van Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.

4 uur geleden
Feyenoord traint met Nieuwkoop en Watanabe voor honderden fans

ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.

7 uur geleden
Liverpool begint zonder Salah in basis aan thuisduel met Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.

7 uur geleden