Pedro leidt Brighton naar vijfde ronde in FA Cup
SHEFFIELD (ANP) - Voetballer João Pedro heeft Brighton & Hove Albion naar de vijfde ronde van de FA Cup geleid. De Braziliaan scoorde drie keer in de 5-2-zege bij Sheffield United, de hekkensluiter in de Premier League.
Brighton, dat speelde met Bart Verbruggen in het doel en Jan Paul van Hecke in de verdediging, kwam al vroeg op voorsprong door een doelpunt van Facundo Buonanotte. Pedro maakte er na bijna een half uur 2-0 van. Gustavo Hamer, oud-speler van Feyenoord en PEC Zwolle, scoorde voor de rust nog voor Sheffield en William Osula maakte diep in de extra tijd van de eerste helft gelijk. In de tweede helft zorgde Pedro voor nog eens twee doelpunten. Danny Welbeck bepaalde de eindstand met de vijfde treffer.
Luton Town schakelde Everton uit. De wedstrijd in Liverpool tussen de nummer 17 en nummer 18 uit de Premier League eindigde in 1-2.
Luton, met Tim Krul op doel, kwam op voorsprong door een eigen doelpunt van Vitaliy Mykolenko. Jack Harrison trok de stand in de tweede helft gelijk, maar Cauley Woodrow maakte in de blessuretijd de winnende voor Luton. Arnaut Danjuma viel in de slotfase nog in bij Everton.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
16 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
40 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
1 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.
4 uur geleden