PEC Zwolle huurt Bulgaar Krastev van Lommel SK
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle voegt Filip Krastev aan de selectie toe. De Overijsselse Eredivisieclub huurt de 22-jarige Bulgaarse middenvelder van het Belgische Lommel SK. Het afgelopen half jaar kwam Krastev uit voor Los Angeles FC.
PEC Zwolle was op zoek naar een extra middenvelder door de blessures van Ryan Thomas en Zico Buurmeester. "Filip is een allround middenvelder. Hij kan namelijk zowel links als centraal op het middenveld uit de voeten en is daarnaast in aanvallende en verdedigende zin inzetbaar", aldus Mark Coonen, technisch manager van PEC Zwolle, dat vrijdag met 1-0 van Vitesse won en daarmee naar de negende plaats steeg.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
37 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
4 uur geleden