Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle huurt aanvaller Van der Water van Cambuur

PEC Zwolle huurt aanvaller Van der Water van Cambuur

ZWOLLE (ANP) - Silvester van der Water is speler van PEC Zwolle. Die club huurt de 27-jarige vleugelaanvaller voor een half jaar van Cambuur, zo melden de Zwollenaren.

"Silvester is een speler die diepgang en snelheid in het spel kan brengen. Met die specifieke kwaliteiten kan hij veel toevoegen aan de selectie. Bij ons krijgt Silvester de kans om zichzelf in het team te spelen", zegt technisch manager Marc Coonen.

Van der Water is zelf ook blij met de overstap: "De Eredivisie is bekend voor mij. Ik heb er bijna tachtig wedstrijden gespeeld. Voor mij is deze competitie dan ook een prachtig platform om mezelf weer te laten zien."

Van der Water debuteerde bij Almere City en maakte daarna de overstap naar Heracles. Van daaruit ging hij naar het Amerikaanse Orlando City, waarna hij bij Cambuur terugkeerde in Nederland.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

4 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

4 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

5 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

5 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

6 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

14 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden